Ναταλί Κάκκαβα: «Όλη την εβδομάδα έπιασα τον εαυτό μου πολλές φορές να συγκινείται»

23:14 - 03/12/2022

Το δικό της μήνυμα για τις γιορτινές μέρες που έρχονται θέλησε να περάσει η Ναταλί Κάκκαβα To άρθρο Ναταλί Κάκκαβα: «Όλη την εβδομάδα έπιασα τον εαυτό μου πολλές φορές να συγκινείται» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

J2US: Λύγισε η Ναταλί Κάκκαβα – «Έπιασα τον εαυτό μου πολλές φορές να συγκινείται»

Πλάι στον Κώστα Αγέρη εμφανίστηκε στη σκηνή του J2US, για ακόμα μια φορά, η Ναταλί Κάκκαβα τη νύχτα του Σαββάτου […] The post J2US: Λύγισε η Ναταλί Κάκκαβα – «Έπιασα τον εαυτό μου πολλές φορές να συγκινείται» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σπύρος Μπιμπίλας για Πέτρο Φιλιππίδη: «Μέσα στο δικαστήριο είπε ότι δε θέλει να ξαναδεί κανέναν στα μάτια του»

Λιλή Περγαντά – Dragons’ Den: Η εξομολόγηση για τα δύσκολα χρόνια στο Λονδίνο – «Καθάριζα τουαλέτες»

Δικηγόρος Πέτρου Φιλιππίδη: «Εάν δεν υπήρχε η κατηγορία της πρώτης καταγγέλλουσας, δεν θα υπήρχε θέμα φυλάκισης»

Νίκος Μακρόπουλος: «Να μη σε βρει αυτό που έπαθε ο Μπο με την Καρολίνα – Όλα τα τραγούδια μου τα αφιερώνω στη σύντροφό μου»

Πέτρος Φιλιππίδης: Η επόμενη μέρα μετά την απόφαση του δικαστηρίου – Τι σημαίνει η ποινή που του επιβλήθηκε

Γρηγόρης Πετράκος: «Δεν είδα το Maestro γιατί έχω πρόβλημα με κάποια μηνύματα που περνάει»