Ζαφείρης Μελάς: «Μπήκε η Ρίτα σουρωμένη στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε»

00:30 - 04/12/2022

Στο Σπίτι με το MEGA βρέθηκε ο Ζαφείρης Μελάς, τη νύχτα του Σαββάτου, με αφορμή τα 50 χρόνια που συμπληρώνει φέτος […] The post Ζαφείρης Μελάς: «Μπήκε η Ρίτα σουρωμένη στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζαφείρης Μελάς: «Η Ρίτα Σακελλαρίου μπήκε σουρωμένη στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε» (vid)

Ο τραγουδιστής αποκάλυψε πως την είχε πει γριά και εκείνη το έμαθε από τον επιχειρηματία.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ζαφείρης Μελάς: Η Ρίτα Σακελλαρίου σουρωμένη μου όρμηξε και με χτύπησε

Ο Ζαφείρης Μελάς μίλησε για το παρασκήνιο πίσω από τη συνεργασία που είχε με την αείμνηστη Ρίτα Σακελλαρίου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ζαφείρης Μελάς: Η Ρίτα Σακελλαρίου μπήκε σουρωμένη στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε

Ο Ζαφείρης Μελάς ήταν καλεσμένος στο «Σπίτι με το MEGA» και ο γνωστός τραγουδιστής ανέφερε ότι μια φορά είχε πει κάτι που πείραξε την Ρίτα Σακελλαρίου, με αποτέλεσμα εκείνη να τον χτυπήσει στο καμαρίνι. «Μάλλον την πίκρανα την Ρίτα Σακελλαρίου. Ήμασταν στη Θεσσαλονίκη σε κάποιο μαγαζί και μου είπε ο επιχειρηματίας να πάρουμε την Ρίτα Σακελλαρίου. «Ρε συ, καμιά πιο νέα γυναίκα! Αυτή είναι γριά, να πούμε» του λέω γιατί όλοι οι καλλιτέχνες προσπαθούμε να βρούμε κάτι ωραίο δίπλα μας. Της το είπε αυτό ο επιχειρηματίας και ήρθε το βράδυ η Ρίτα σουρωμένη στο μαγαζί. Μπήκε μέσα στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε», είπε χαρακτηριστικά. «Εγώ ήμουν 25, 27 χρονών τότε, στα πρώτα μου βήματα, ψαρωμένο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ζαφείρης Μελάς: «Μπήκε η Ρίτα σουρωμένη στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε»

Λεπτομέρειες για τη συνεργασία του με την αείμνηστη Ρίτα Σακελλαρίου έδωσε ο Ζαφείρης Μελάς, που βρέθηκε στο Σπίτι με το MEGA, με αφορμή τα 50 χρόνια που συμπληρώνει φέτος στον χώρο του λαϊκού τραγουδιού.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ζαφείρης Μελάς: Ήρθε η Ρίτα σουρωμένη, μπήκε στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε

Ο γνωστός τραγουδιστής Ζαφείρης Μελάς εμφανίστηκε στην εκπομπή του MEGA με την Ρούλα Κορομηλά, «Σπίτι με το MEGA», το βράδυ του Σαββάτου 03/12, με αφορμή τα 50 χρόνια που συμπληρώνει φέτος στον χώρο του λαϊκού τραγουδιού.Ο γνωστός τραγουδιστής Ζαφείρης Μελάς εμφανίστηκε στην εκπομπή του MEGA με την Ρούλα Κορομηλά, «Σπίτι με το MEGA», το βράδυ του Σαββάτου 03/12, με αφορμή τα 50 χρόνια που συμπληρώνει φέτος στον χώρο του λαϊκού τραγουδιού.Η Ρούλα Κορομηλά τον καλωσόρισε ενώ θέλησε να μάθει το παρασκήνιο πίσω από τη συνεργασία που είχε ο δημοφιλής καλλιτέχνης […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ζαφείρης Μελάς για Ρίτα Σακελλαρίου: «Ήρθε σουρωμένη στο μαγαζί. Μπήκε στο καμαρίνι, και με χτύπησε»

Στο Σπίτι με το MEGA βρέθηκε ο Ζαφείρης Μελάς, τη νύχτα του Σαββάτου, με αφορμή τα 50 χρόνια που συμπληρώνει φέτος στον χώρο του λαϊκού τραγουδιού. Η Ρούλα Κορομηλά τον καλωσόρισε ενώ θέλησε να μάθει το παρασκήνιο πίσω από τη συνεργασία που είχε ο δημοφιλής καλλιτέχνης με την αείμνηστη Ρίτα Σακελλαρίου.Πιο συγκεκριμένα, ο Ζαφείρης Μελάς […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ζαφείρης Μελάς: "Μπήκε η Ρίτα σουρωμένη στο καμαρίνι, όρμηξε και με χτύπησε"

"Μάλλον την πίκρανα την Ρίτα Σακελλαρίου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»