Νανά Παλαιτσάκη: Όσα δήλωσε για την συμμετοχή της στην εκπομπή της Μπακοδήμου

11:00 - 04/12/2022

Όσα δήλωσε η Νανά Παλαιτσάκη στην κάμερα του OPEN Weekend για την συμμετοχή της στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου. Θα την δούμε ή όχι τελικά στο πάνελ; The post Νανά Παλαιτσάκη: Όσα δήλωσε για την συμμετοχή της στην εκπομπή της Μπακοδήμου appeared first on Youfly.

Διαβάστε Περισσότερα στο youfly.com
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν με σεβάστηκαν στην εκπομπή της Μπακοδήμου»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου ακύρωσε την εμφάνιση της σήμερα, Κυριακή 4 Δεκεμβρίου, στην εκπομπή Γεια σου, στον ΣΚΑΙ, που παρουσιάζει η…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Ακύρωσε την εμφάνισή της στην εκπομπή της Μπακοδήμου – «Δε με σεβάστηκαν»

Με την εκπομπή «Γεια σου» της Μαρίας Μπακοδήμου τα έβαλε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου, καθώς όπως είπε μέσα από μια σειρά stories που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, δεν την σεβάστηκαν. Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου ήταν να εμφανιστεί στην εκπομπή όμως το γεγονός ότι δεν είχαν προαναγγείλει την εμφάνισή της, την ενόχλησε με αποτέλεσμα να ακυρώσει την παρουσία της στο πλατό και να προτιμήσει να πάει βόλτα με τις φίλες της. «Ήταν να εμφανιστώ στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου αλλά δεν θα εμφανιστώ γιατί, μετά από οχτώ μήνες που με παρακαλάνε όλες οι εκπομπές να εμφανιστώ και δεν έχω εμφανιστεί πουθενά από προσωπική μου πρωτοβουλία, σήμερα προανήγγειλα εγώ πως θα βρίσκομαι στην εκπο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Ακύρωσε την εμφάνισή της στην εκπομπή της Μπακοδήμου – «Δεν με σεβάστηκαν»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μέσα από βίντεο στον λογαριασμό της στο instagram εξήγησε τους λόγους που δεν To άρθρο Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Ακύρωσε την εμφάνισή της στην εκπομπή της Μπακοδήμου – «Δεν με σεβάστηκαν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ youfly.com

Η Γη της Ελιάς: Αυτή την επιχείρηση ανοίγουν Ισμήνη και Βασιλική

MEGA: Αυτή η νέα σειρά έρχεται στην βραδινή ζώνη του καναλιού

Η Γη της Ελιάς: Η Τασία Αποστολάκου καταθέτει ότι…

Παράδεισος Κυριών: Ο Σίμος απειλεί με όπλο τον Χρήστο

Σασμός: Ο Αντώνης συλλαμβάνει την Σάντρα για…

Ψυχοκόρες: Η Μάγια αισθάνεται προδομένη και αρχίζει να εκδικείται