Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: Τσακωμός στον “αέρα” με την Ελένη Χριστόπουλου για τη Νατάσα Μποφίλιου

14:44 - 05/12/2022

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Αγαπάω τις γυναίκες κι ας είμαι ομοφυλόφιλος».

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: Δεν έχω μετανιώσει για αυτά που έγραψα για την Μποφίλιου – ΒΙΝΤΕΟ

Ένταση επικράτησε στον αέρα του Πρωινού μας ανάμεσα στον Ποσειδώνα Γιαννόπουλο και την Έλενα Χριστοπούλου με αφορμή τα σχόλια του πρώτου για την Νατάσσα Μποφίλιου και τις αναρτήσεις από το Λονδίνο για την προώθηση καμπάνιας ρούχων.«Δεν το έχω μετανιώσει αυτό που έγραψα γιατί είναι το κλασικό μου χιούμορ… Στον χώρο της showbiz όλοι ταυτιζόμαστε με […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Το tweet του Ποσειδώνα Γιαννόπουλου που προκάλεσε τον σάλο με τα ρούχα της Νατάσσας Μποφίλιου

Ένα tweet του Ποσειδώνα Γιαννόπουλου ήταν αυτό που προκάλεσε τη θύελλα των σχολίων για τα ρούχα της Νατάσσας Μποφίλιου. Ο ραδιοφωνικός παραγωγός και στιχουργός επέλεξε να σχολιάσει στον λογαριασμό του στο Twitter το πρόσφατο ταξίδι της ερμηνεύτριας στο Λονδίνο. «Παλεύουμε τον “κακό καπιταλισμό” στο Κομουνιστικό Λονδίνο. Σινιέ και στην πένα, βεβαίως, βεβαίως… “Wannabe on top […] The post Το tweet του Ποσειδώνα Γιαννόπουλου που προκάλεσε τον σάλο με τα ρούχα της Νατάσσας Μποφίλιου appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»