Συγκλονίζει ο Βαγγέλης Γερμανός: «Ο γιατρός μου είπε ότι τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα»

18:14 - 05/12/2022

Ο Βαγγέλης Γερμανός ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για το […] The post Συγκλονίζει ο Βαγγέλης Γερμανός: «Ο γιατρός μου είπε ότι τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαγγέλης Γερμανός: «Τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα»

«Δεν ξυπνάς αμέσως από μια μεγάλη νάρκωση. Καμιά 15αριά ημέρες ήμουν διασωληνωμένος»

Διαβάστε το στο in.gr

Βαγγέλης Γερμανός: Μου είπε ο γιατρός ότι τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα

Ο Βαγγέλης Γερμανός βρέθηκε καλεσμένος της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου στο πλατό της εκπομπής Στούντιο 4 της ΕΡΤ και εξομολογήθηκε το πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε και παραλίγο να του στοιχίσει τη ζωή του. «Παρά λίγο να με στείλει. Πήγα για μια εγχείρηση κήλης κι έγινε εκεί ένα τσαφ, δεν κόλλησε καλά το πλέγμα. Πονούσα και μου έλεγαν μην ανησυχείς είναι μια ίωση και θα περάσει. Έπαιρνα αντιβίωση. Ήμουν ένα χάλι και ξαπλωμένος στον καναπέ για μία εβδομάδα πονώντας και παίρνοντας χάπι. Μου έλεγαν πρέπει ο οργανισμός να δεχτεί το πλέγμα. Μου είπε ένας φίλος μου ρε εσύ οι χειρουργοί είναι χασάπηδες, πήγαινε σε έναν παθολόγο να σου πει τι έχεις» είπε αρχικά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοκάρει ο Βαγγέλης Γερμανός: «Ο γιατρός μου είπε ότι τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας 5/12 ο Βαγγέλης Γερμανός. Ο γνωστός To άρθρο Σοκάρει ο Βαγγέλης Γερμανός: «Ο γιατρός μου είπε ότι τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βαγγέλης Γερμανός: «Ο γιατρός μου είπε ότι τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα»

Ο τραγουδοποιός για την επέμβαση κοίλης που δεν πήγε καλά και παρά λίγο να του στοιχίσει τη ζωή

Διαβάστε το στο news.gr

Βαγγέλης Γερμανός: Μου είπε ο γιατρός ότι τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα

Ο Βαγγέλης Γερμανός βρέθηκε καλεσμένος της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου στο πλατό της εκπομπής Στούντιο 4 της ΕΡΤ και εξομολογήθηκε το πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε και παραλίγο να του στοιχίσει τη ζωή του. «Παρά λίγο να με στείλει. Πήγα για μια εγχείρηση κήλης κι έγινε εκεί ένα τσαφ, δεν κόλλησε καλά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Βαγγέλης Γερμανός για το σοβαρό πρόβλημα της υγείας του: «Τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα»

O Βαγγέλης Γερμανός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μεταξύ άλλων, μίλησε για το σοβαρό πρόβλημα υγείας του, που παρά λίγο να του στοιχίσει τη ζωή. «Παρά λίγο να με στείλει. Πήγα για μια εγχείρηση κήλης κι έγινε εκεί ένα τσαφ, δεν κόλλησε καλά το πλέγμα. Πονούσα και μου έλεγαν μην ανησυχείς είναι μια ίωση […] The post Βαγγέλης Γερμανός για το σοβαρό πρόβλημα της υγείας του: «Τα όργανά μου ήταν μια μαυροκόκκινη μάζα» appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»