Παναγιώτης Βασιλάκος: «Πιστεύω στους εξωγήινους»

10:40 - 06/12/2022

Σε μια δήλωση που ομολογουμένως δεν περιμέναμε προχώρησε ο Παναγιώτης Βασιλάκος. Ο Παναγιώτης Βασιλάκος βρέθηκε καλεσμένος To άρθρο Παναγιώτης Βασιλάκος: «Πιστεύω στους εξωγήινους» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης Βασιλάκος: «Εγώ πιστεύω σε εξωγήινους… »

Καλεσμένος σε ραδιοφωνική εκπομπή ήταν πρόσφατα ο Παναγιώτης Βασιλάκος, ο οποίος ωστόσο έκανε μια δήλωση, που θα συζητηθεί. Συγκεκριμένα, ο Παναγιώτης Βασιλάκος παραδέχτηκε μεταξύ άλλων ότι πιστεύει στους εξωγήινους γιατί… μια πρώην σχέση του είχε δει κάτι ανεξήγητο στον δρόμο. «Εγώ πιστεύω σε εξωγήινους. Μια πρώην σχέση μου, τα είχα με μια κοπέλα από την […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παναγιώτης Βασιλάκος: «Πιστεύω στους εξωγήινους»

Ο Παναγιώτης Βασιλάκος έδωσε συνέντευξη και προχώρησε σε κάποιες απρόσμενες δηλώσεις.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Παναγιώτης Βασιλάκος: "Πιστεύω στους εξωγήινους"

Η «περίεργη συνάντηση» που είχε μια πρώην σύντροφός του

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»