Φίλιππος Πλιάτσικας για Πυξ Λαξ – «Δεν τσακωθήκαμε ποτέ για λεφτά»

20:50 - 06/12/2022

Ο Φίλιππος Πλιάτσικας μίλησε στο Στούντιο 4 με αφορμή τις εμφανίσεις του στη μουσική σκηνή Σφίγγα. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης θυμήθηκε […] The post Φίλιππος Πλιάτσικας για Πυξ Λαξ – «Δεν τσακωθήκαμε ποτέ για λεφτά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φίλιππος Πλιάτσικας για Πυξ Λαξ: «Δεν τσακωθήκαμε ποτέ για λεφτά»

«Ούτε για το ότι κάποιος ήθελε να προβληθεί περισσότερο από τον άλλον» πρόσθεσε ο τραγουδιστής - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Φίλιππος Πλιάτσικας: «Στους Πυξ δεν τσακωθήκαμε ποτέ για λεφτά»

Ο Φίλιππος Πλιάτσικας μίλησε στην εκπομπή Στούντιο 4 για την πορεία του μέχρι σήμερα, μεγάλο μέρος της οποίας διένυσε με τους Πυξ Λαξ. Ο γνωστός τραγουδοποιός αναφέρθηκε στη μεγάλη πορεία του συγκροτήματος λέγοντας χαρακτηριστικά: «Δεν ξέρω αν μπορεί άλλος άνθρωπος να βιώσει αυτά που βιώσαμε. Εμείς βιώσαμε πράγματα που δεν τα περιμέναμε και τα διαβάζαμε στα βιβλία ως ροκ μυθολογία. Το […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Πλιάτσικας για Πυξ Λαξ: "Δεν τσακωθήκαμε ποτέ για λεφτά"

"Ποτέ δεν έχει συμβεί αυτό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Φίλιππος Πλιάτσικας για τους «Πυξ Λαξ»: «Δεν τσακωθήκαμε ποτέ για λεφτά»

O Φίλιππος Πλιάτσικας βρέθηκε καλεσμένο στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε για τη «χρυσή» επιτυχία που διέγραψε με τους «Πυξ Λαξ», καθώς και στο πώς νιώθουν που τα τραγούδια τους εξακολουθούν να περνάνε από γενιά σε γενιά. «Δεν ξέρω αν μπορεί άλλος άνθρωπος να βιώσει αυτά που βιώσαμε. Εμείς βιώσαμε πράγματα που δεν τα περιμέναμε […] The post Φίλιππος Πλιάτσικας για τους «Πυξ Λαξ»: «Δεν τσακωθήκαμε ποτέ για λεφτά» appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»