Τάνια Μπρεάζου: «Την Τάμτα την βλέπω σαν μαμά μου»

09:10 - 08/12/2022

Όταν ρώτησαν την Τάνια Μπρεάζου αν της έχει τύχει να την μπερδέψουν με κάποια άλλη, εκείνη ανέφερε την Τάμτα. Όμως, […] The post Τάνια Μπρεάζου: «Την Τάμτα την βλέπω σαν μαμά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το τερμάτισε η Τάνια Μπρεάζου: «Την Τάμτα την βλέπω σαν μαμά μου»

Αν της έχει τύχει να την μπερδέψουν με κάποια άλλη ρώτησαν την Τάνια Μπρεάζου και εκείνη απάντησε με την Τάμτα. Όμως η απάντηση της είχε και... συνέχεια.Αν της έχει τύχει να την μπερδέψουν με κάποια άλλη ρώτησαν την Τάνια Μπρεάζου και εκείνη απάντησε με την Τάμτα. Όμως η απάντηση της είχε και... συνέχεια.«Πολλές φορές μου λένε ότι μοιάζω με την Τάμτα και αυτό είναι πολύ τιμητικό για μένα. Μια φορά με είχαν κάνει κόρη της. Είχε έρθει σε μια πρόβα και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τάνια Μπρεάζου: "Την Τάμτα την βλέπω σαν μαμά μου"

"Μια φορά με είχαν κάνει κόρη της"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Τάνια Μπρεάζου: «Την Τάμτα τη βλέπω σαν μαμά μου, τη λατρεύω»

Στη βραδιά για τις Μέλιsses βρέθηκε η Τάνια Μπρεάζου την Τετάρτη. Η νεαρή τραγουδίστρια δεν διστάζει να τολμά και να δοκιμάζει ολοένα και νέα πράγματα και αποκάλυψε στο Happy Day ότι έχει τύχει να της σχολιάσουν ότι μοιάζει με την Τάμτα. «Πολλές φορές μου λένε ότι μοιάζω με την Τάμτα και αυτό είναι πολύ τιμητικό […] The post Τάνια Μπρεάζου: «Την Τάμτα τη βλέπω σαν μαμά μου, τη λατρεύω» appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»