Θάνος Καλλίρης για Ηλία Ψινάκη: «Δεν ξέρω γιατί με μισούσε, με σιχαινόταν»

15:26 - 08/12/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε ο Θάνος Καλλίρης. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και […] The post Θάνος Καλλίρης για Ηλία Ψινάκη: «Δεν ξέρω γιατί με μισούσε, με σιχαινόταν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

“Ο Ηλίας Ψινάκης με μισούσε και με σιχαινόταν”

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε ο Θάνος Καλλίρης. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά για την πορεία του στη μουσική, την εμπειρία του από τη Eurovision, ενώ αποκάλυψε και δικές του άγνωστες ιστορίες. Όταν η συζήτηση στράφηκε γύρω από τη γέννηση της pop μουσικής στην Ελλάδα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Καλλίρης για Ψινάκη: "Δεν ξέρω γιατί με μισούσε, με σιχαινόταν"

"Είχε πει: αν ο Καλλίρης κάνει χρυσό δίσκο, εγώ θα βγω γυμνός στους δρόμους"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Θάνος Καλλίρης: «Δεν ξέρω γιατί ο Ηλίας Ψινάκης με σιχαινόταν»

Ο Θάνος Καλλίρης μετέφερε λίγη από την αίσθηση της εποχής της ελληνικής ποπ όπως την έζησε από τα τέλη του ’80. Ο τραγουδιστής μίλησε για τη συμμετοχή του στη Eurovision και αποκάλυψε ότι οι θαυμάστριες τότε έκλαιγαν όταν εμφανιζόταν. Στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» ανάμεσα σε άλλα ο Θάνος Καλλίρης αποκάλυψε και για […] The post Θάνος Καλλίρης: «Δεν ξέρω γιατί ο Ηλίας Ψινάκης με σιχαινόταν» appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»