Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Δεν επιλέγω άνδρες που να πληρώνω μισά – μισά»

08:40 - 09/12/2022

Για την πρόταση γάμου που δέχτηκε στο παρελθόν και απέρριψε αλλά και για την επιλογή της To άρθρο Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Δεν επιλέγω άνδρες που να πληρώνω μισά – μισά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Δεν επιλέγω άνδρες που να πληρώνω μισά – μισά»

«Ούτε στα φοιτητικά μου χρόνια αυτό» σημείωσε η χορεύτρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Δεν επιλέγω άνδρες που να πληρώνω μισά – μισά

“Η αλήθεια είναι ότι αν εγώ θελήσω να κάνω την κίνηση, θα πάω μέσα χωρίς να το καταλάβει και θα έχω πληρώσει” δήλωσε η Μαρίνα Λαμπροπούλου. Η Μαρίνα Λαμπροπούλου παραχώρησε δηλώσεις στους δημοσιογράφους και μίλησε για το καλύτερο δώρο που της έχει κάνει σύντροφός της και το πώς προτιμά να είναι ένα ραντεβού «Το καλύτερο ... Περισσότερα To άρθρο Μαρίνα Λαμπροπούλου: Δεν επιλέγω άνδρες που να πληρώνω μισά – μισά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Δεν επιλέγω άνδρες που να πληρώνω μισά – μισά»

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου αποκαλύπτει τον λόγο που αρνήθηκε, στο παρελθόν, πρόταση γάμου ενώ μιλά και για την «προτίμησή» της στα…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρίνα Λαμπροπούλου: "Δεν επιλέγω άνδρες που να πληρώνω μισά - μισά"

"Είμαι της παλιάς σχολής"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»