Κώστας Καραφώτης: Η αποκάλυψη που έκανε για την προσωπική του ζωή

09:40 - 09/12/2022

Με αφορμή την έναρξη των νυχτερινών του εμφανίσεων μαζί με τον Νίκο Μακρόπουλο, ο Κώστας Καραφώτης To άρθρο Κώστας Καραφώτης: Η αποκάλυψη που έκανε για την προσωπική του ζωή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ζαρίφη παραδέχτηκε κάτι αναπάντεχο για την προσωπική της ζωή

Η ραδιοφωνική παραγωγός και ηθοποιός Κατερίνα Ζαρίφη σε μία αποκαλυπτική και απολαυστική συνέντευξη στο Queen.gr. H σκληρή κριτική που δέχθηκε…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κώστας Καραφώτης: Η αποκάλυψη που έκανε για την προσωπική του ζωή -«Είμαι πάρα πολύ καλά»

Με αφορμή την έναρξη των νυχτερινών του εμφανίσεων μαζί με τον Νίκο Μακρόπουλο, ο Κώστας Καραφώτης έδωσε συνέντευξηη στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και αναφέρθηκε στη ξαφνική δημοφιλία που απέκτησε από τη συμμετοχή του στο Fame Story, στο ενδεχόμενο να τον δούμε σε θέση κριτή στο μουσικό ριάλιτι – αν αυτό επιστρέψει στην ελληνική […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάριος Πρίαμος Ιωαννίδης: Η αντίδρασή του όταν ρωτήθηκε για την προσωπική του ζωή

Ο Μάριος Πρίαμος Ιωαννίδης, ο φιναλίστ του Survivor 2017 φαίνεται πως θα είναι ένα από τα πρόσωπα που θα δούμε να συμμετέχουν στο φετινό Survivor All Star. Η κάμερα του «Πρωινού μας» εντόπισε τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη έξω από το ιατρικό κέντρο όπου πήγαν οι παίκτες για να κάνουν τις ιατρικές του εξετάσεις. Ο ίδιος, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»