Κατερίνα Καινούργιου: «Έχω δύσπνοια» – Το τηλεφωνικό ξεμάτιασμα από τον Νίκο Κοκλώνη

12:31 - 09/12/2022

Μία μικρή αδιαθεσία ένιωσε στον «αέρα» της εκπομπής της η Κατερίνα Καινούργιου. Την ώρα που το πάνελ συζητούσε για τις […] The post Κατερίνα Καινούργιου: «Έχω δύσπνοια» – Το τηλεφωνικό ξεμάτιασμα από τον Νίκο Κοκλώνη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: «Με έπιασε δύσπνοια» – Την ξεμάτιασε τηλεφωνικά ο Νίκος Κοκλώνης

Μία μικρή αδιαθεσία ένιωσε στον αέρα της εκπομπής της η Κατερίνα Καινούργιου. «Μ’ έχει πιάσει μια δύσπνοια λίγο… ή ματιασμένη είμαι ή η βιταμίνη μου ήταν ληγμένη. Την έχω πολλά χρόνια, νομίζω την έχω από το ΟΡΕΝ αυτήν» είπε η παρουσιάστρια. «Πάρε τον Νίκο να σε ξεματιάσει, είναι αρμόδιος αυτός» της είπε με χιούμορ ο Ανδρέας Μικρούτσικος και η Κατερίνα Καινούργιου ακολούθησε τη συμβουλή του και τηλεφώνησε αμέσως στον Νίκο Κοκλώνη. «Έλα, αγάπη μου. Μπορείς να πεις το “Έχω Μάτι” να ξεματιαστώ; Δεν αισθάνομαι καλά» του είπε η Κατερίνα Καινούργιου κι εκείνος της το τραγούδησε a capella. «Ήδη νιώθω καλύτερα» του είπε η παρουσιάστρια και έδωσε ραντεβού μαζί του σε ένα από τα εορταστικά επεισόδια

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Την ξεμάτιασε τηλεφωνικά ο Νίκος Κοκλώνης

Μία μικρή αδιαθεσία ένιωσε στον αέρα της εκπομπής της η Κατερίνα Καινούργιου. «Μ’ έχει πιάσει μια δύσπνοια λίγο… ή ματιασμένη είμαι ή η βιταμίνη μου ήταν ληγμένη. Την έχω πολλά χρόνια, νομίζω την έχω από το ΟΡΕΝ αυτήν» είπε η παρουσιάστρια. «Πάρε τον Νίκο να σε ξεματιάσει, είναι αρμόδιος αυτός» της είπε με χιούμορ ο […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Η αδιαθεσία στον αέρα της «Super Κατερίνα» και το ξεμάτιασμα από τον Νίκο Κοκλώνη

Η αδιαθεσία που αισθάνθηκε η Κατερίνα Καινούργιου κατά τη διάρκεια της «Super Κατερίνα» έκανε τον Νίκο Κοκλώνη να την καλέσει στο τηλέφωνο για να τη ξεματιάσει. «Μ’ έχει πιάσει μια δύσπνοια λίγο… ή ματιασμένη είμαι ή η βιταμίνη μου ήταν ληγμένη. Την έχω πολλά χρόνια, νομίζω την έχω από το Οpen αυτήν» ανέφερε η Κατερίνα […] The post Κατερίνα Καινούργιου: Η αδιαθεσία στον αέρα της «Super Κατερίνα» και το ξεμάτιασμα από τον Νίκο Κοκλώνη appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»