Άρης Σπηλιωτόπουλος για πατέρα Αντώνιο – Κιβωτό του Κόσμου: «Παρουσιάστηκε σε μένα ως ένας γλυκύτατος άνθρωπος»

18:34 - 10/12/2022

Μια εφ’όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Άρης Σπηλιωτόπουλος στην εκπομπή «Γειά σου» και στον δημοσιογράφο To άρθρο Άρης Σπηλιωτόπουλος για πατέρα Αντώνιο – Κιβωτό του Κόσμου: «Παρουσιάστηκε σε μένα ως ένας γλυκύτατος άνθρωπος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπηλιωτόπουλος: Ο πατέρας Αντώνιος μου παρουσιάστηκε ως ένας γλυκύτατος ιερέας

Ο Άρης Σπηλιωτόπουλος παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Γεια σου» και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρτσίτα το μεσημέρι του Σαββάτου στον ΣΚΑΪ. Μέσα σε όλα, ο πολιτικός αναφέρθηκε στην Κιβωτό του Κόσμου και τη γνωριμία με τον πατέρα Αντώνιο καθώς και στο φλερτ μέσω social media. Ειδικότερα, ο Άρης Σπηλιωτόπουλος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «το ποιος πραγματικά είναι ο πατέρας Αντώνιος ή όχι, δεν είμαι εγώ σε θέση να το ξέρω. Έκανα λάθος γιατί είχα μια εικόνα για αυτόν ότι είχε δώσει πολλά πράγματα στα παιδιά; Μπορεί και να έκανα λάθος. Σίγουρα όμως, αυτή η δομή, όπως εγώ την είδα, στις δύο φορές που την είχα επισκεφθεί, ήταν μια πολύ καλή δομή και είδα έ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άρης Σπηλιωτόπουλος για πατέρα Αντώνιο: «Παρουσιάστηκε σε μένα ως ένας γλυκύτατος άνθρωπος»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Γειά σου» παραχώρησε ο Άρης Σπηλιωτόπουλος, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για την σημασία των social media στη ζωή μας, για την πολιτική αλλά και τον πατέρα Αντώνιο της Κιβωτου. «Με φλερτάρουν από το Instagram, έχει και αυτό τον χαρακτήρα. Τα σχόλια που δέχομαι για την προσωπική μου ζωή έχουν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άρης Σπηλιωτόπουλος: «Ο πατέρας Αντώνιος μού παρουσιάστηκε ως ένα γλυκύτατος ιερέας»

Ο Άρης Σπηλιωτόπουλος παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Γεια σου» και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρτσίτα […] The post Άρης Σπηλιωτόπουλος: «Ο πατέρας Αντώνιος μού παρουσιάστηκε ως ένα γλυκύτατος ιερέας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σπηλιωτόπουλος για πατέρα Αντώνιο: «Παρουσιάστηκε σε μένα ως ένας γλυκύτατος άνθρωπος»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Γειά σου» παραχώρησε ο Άρης Σπηλιωτόπουλος, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για την σημασία των social media στη ζωή μας, για την πολιτική αλλά και τον πατέρα Αντώνιο της Κιβωτου. Το άρθρο Σπηλιωτόπουλος για πατέρα Αντώνιο: «Παρουσιάστηκε σε μένα ως ένας γλυκύτατος άνθρωπος» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»