Γιώργος Κιμούλης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά τη διαμαρτυρία στην πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης που πρωταγωνιστεί

12:56 - 11/12/2022

Ο Γιώργος Κιμούλης παραχώρησε τις πρώτες του δηλώσεις στο Open Weekend και στον Χρήστο Γιασκουλίδη, μετά τη διαμαρτυρία στην πρεμιέρα […] The post Γιώργος Κιμούλης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά τη διαμαρτυρία στην πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης που πρωταγωνιστεί appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Κιμούλης: Οι πρώτες του δηλώσεις μετά τη διαμαρτυρία στην πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης που πρωταγωνιστεί

«Ένα μόνο κατάπτυστο υπάρχει στο σεξ, το να το χρησιμοποιείς ως όργανο εξουσίας. Η εξουσία δεν έχει φύλο»

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Κιμούλης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά τις διαμαρτυρίες στην πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης

Ο Γιώργος Κιμούλης μίλησε για πρώτη φορά μετά την διαμαρτυρία έξω από το θέατρο που έκανε πρεμιέρα η θεατρική παράσταση στην οποία πρωταγωνιστεί.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Γιώργος Κιμούλης: Οι πρώτες του δηλώσεις μετά τη διαμαρτυρία στην πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης που πρωταγωνιστεί

Ο Γιώργος Κιμούλης παραχώρησε νέες δηλώσεις, μετά τη διαμαρτυρία στην πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης που πρωταγωνιστεί στη Θεσσαλονίκη. Ο ηθοποιός δεν μίλησε καθόλου για το περιστατικό, παρά μόνο για τη θεατρική παράσταση και την ταινία που δημιούργησε. «Πρόπερσι δεν μπορούσα να δουλέψω στο θέατρο και δεν μπορούσα να κάτσω και σχεδίασα στο μυαλό μου αυτό που ήθελα […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»