Με κορονοϊό ο Τάσος Ιορδανίδης: «Έλεγα ότι δεν με πιάνει»

19:12 - 11/12/2022

Με κορονοϊό νοσεί ο Τάσος Ιορδανίδης. Ο ηθοποιός εκμυστηρεύεται ότι είχε την πεποίθηση ότι εκείνον δεν θα τον προσβάλει ο ιός, ωστόσο έπεσε έξω. «Έλεγα ότι δε με πιάνει. Δεν ξέρω κι αν υπάρχει emoji μούντζας να μου το δώσω. Όχι, απλώς μ´ έχει πιάσει, αλλά μ´ έχει πάρει και μ’ έχει σηκώσει», γράφει στο […] The post Με κορονοϊό ο Τάσος Ιορδανίδης: «Έλεγα ότι δεν με πιάνει» appeared first on OK! Magazine Greece.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Ιορδανίδης: Έλεγα ότι δεν με πιάνει αλλά μ’έχει πάρει και μ’έχει σηκώσει

Θύμα του κορονοϊού έπεσε ο Τάσος Ιορδανίδης, όπως αποκάλυψε ο ίδιος μέσα από τα social media, το βράδυ της Κυριακής. Ο δημοφιλής πρωταγωνιστής της καθημερινής σειράς του MEGA, «Γη της Ελιάς» γνωστοποίησε την κατάσταση της υγείας του και μοιράστηκε όσα νιώθει τις τελευταίες ώρες με τους διαδικτυακούς του φίλους. Ειδικότερα, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, o Τάσος Ιορδανίδης δεν έκρυψε το άγχος που αισθάνεται για τις επαγγελματικές υποχρεώσεις, τηλεοπτικές και θεατρικές, που αναγκαστικά θα παγώσει για λίγες μέρες. «Έλεγα ότι δεν με πιάνει – Δεν ξέρω κι αν υπάρχει emoji μούτζας να μου το δώσω. Όχι, απλώς μ’ έχει πιάσει αλλά μ’ έχει πάρει και μ’ έχει σηκώσει. Και μέσα σε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάσος Ιορδανίδης: «Με έχει πάρει και με έχει σηκώσει»

Θύμα του κορονοϊού έπεσε ο Τάσος Ιορδανίδης, όπως αποκάλυψε ο ίδιος μέσα από τα social media, το βράδυ της Κυριακής. […] The post Τάσος Ιορδανίδης: «Με έχει πάρει και με έχει σηκώσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»