Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συντρόφου μου»

00:40 - 12/12/2022

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Σταύρος Σβήγκος, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN. Ο νεαρός […] The post Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συντρόφου μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Σβήγκος: Πέρασα ανδρολοχεία στην εγκυμοσύνη της πρώην συζύγου μου, είχα συμπτώματα

Ο ηθοποιός μίλησε για τον ερχομό του γιου του, την ανδρολοχεία και τον λόγο που εγκατέλειψε το θέατρο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σταύρος Σβήγκος: Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου

Ο ηθοποιός πέρασε από το… εξομολογητήριο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου»

«Μετά το είχα και σαν δικαιολογία για...»

Διαβάστε το στο in.gr

Σταύρος Σβήγκος: Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Σταύρος Σβήγκος, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN. Ο νεαρός πρωταγωνιστής της καθημερινής σειράς «Έρωτας φυγάς» μίλησε, μέσα σε όλα, για την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου του κατά την οποία και ο ίδιος εξηγεί πως πέρασε ανδρολοχεία. Πιο συγκεκριμένα, ο Σταύρος Σβήγκος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «είχα περάσει ανδρολοχεία την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου μου. Στην ανδρολοχεία έχεις κάποια συμπτώματα όπως πρήξιμο στην κοιλιά, ναυτία, μπορείς να τα πάθεις όλα. Εγώ όμως είχα κάποια, έτσι, λίγα. Μετά το είχα και σαν δικαιολογία για να τρώω ότι γουστάρω! Έτρωγα τον πα… μου και έλεγα «ως πρήστικα, μάλλον από

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου»

Ο Σταύρος Σβήγκος, τη νύχτα της Κυριακής, βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό του After Dark στο OPEN. Ο ταλαντούχος πρωταγωνιστής της καθημερινής σειράς «Έρωτας φυγάς» μίλησε, μέσα σε όλα, για την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου του κατά την οποία και ο ίδιος εξηγεί πως πέρασε ανδρολοχεία. Συγκεκριμένα, ο Σταύρος Σβήγκος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «είχα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου»

Για την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου του κατά την οποία και ο ίδιος εξηγεί πως πέρασε ανδρολοχεία, μίλησε ο Σταύρος Σβήγκος, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN.Για την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου του κατά την οποία και ο ίδιος εξηγεί πως πέρασε ανδρολοχεία, μίλησε ο Σταύρος Σβήγκος, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN.Ο Σταύρος Σβήγκος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «είχα περάσει ανδρολοχεία την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου μου. Στην ανδρολοχεία έχεις κάποια συμπτώματα όπως […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου»

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά στην εκπομπή After Dark βρέθηκε ο Σταύρος Σβήγκος, τη νύχτα της Κυριακής To άρθρο Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Είχα περάσει ανδρολοχεία την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου μου»

Ο Σταύρος Σβήγκος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «After Dark» και μίλησε για την περίοδο της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου του.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Σταύρος Σβήγκος: «Πέρασα ανδρολοχεία στην εγκυμοσύνη της πρώην συζύγου μου»

Ο Σταύρος Σβήγκος έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «After Dark» και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στην ανδρολοχεία που πέρασε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης της πρώην συζύγου του.«Έχεις κάποια συμπτώματα. Πρήξιμο στην κοιλιά, ναυτία. Εγώ είχα κάποια λίγα και μετά, το είδα ως δικαιολογία για να τρώω ό,τι θέλω», είπε και πρόσθεσε: «Έτρωγα τον πα… μου […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Σταύρος Σβήγκος: "Πέρασα ανδρολοχεία, είχα συμπτώματα στην εγκυμοσύνη της συζύγου μου"

"Μετά το είχα και σαν δικαιολογία για να τρώω ότι γουστάρω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»