Έλλη Κοκκίνου: Η απάντηση για την προσωπική της ζωή

10:10 - 12/12/2022

Στα backstage του Madwalk 2022 βρέθηκε η κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα», όπου συνάντησε και την To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: Η απάντηση για την προσωπική της ζωή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Βασάλος: Η αντίδρασή του όταν ρωτήθηκε για την προσωπική του ζωή

«Μου λένε ότι η τρίτη δημοφιλέστερη ερώτηση είναι για τα προσωπικά σου» του είπε η Ελένη Χατζίδου - Δείτε το βίντεο με την αντίδρασή του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κωνσταντίνος Βασάλος: Πώς αντέδρασε όταν ρωτήθηκε για την προσωπική του ζωή;

Οι νικητές του Asian Express Κωνσταντίνος Βασάλος και Fipster το πρωί της Δευτέρας 12/12 φιλοξενήθηκαν στο πλατό της εκπομπής Breakfast@Star όπου έδωσαν συνέντευξη. Κάποια στιγμή κατά τη διάρκεια της κουβέντας τους ο Κωνσταντίνος Βασάλος δέχθηκε μία ερώτηση σχετικά με την προσωπική του ζωή όπου φήμες τον θέλουν να έχει χωρίσει με την Ευρυδίκη Βαλαβάνη. Εκείνος, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κωνσταντίνος Βάσαλος: Η on air αντίδρασή του σε ερώτηση για την προσωπική του ζωή

Ο Κωνσταντίνος Βάσαλος δεν έδειξε και μεγάλη προθυμία στο να δώσει απαντήσεις για την προσωπική του ζωή.α

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Έλλη Κοκκίνου: Αποκαλύψεις «φωτιά» για την προσωπική της ζωή

Στα παρασκήνια του MadWalk βρέθηκε η κάμερα του «Mega Καλημέρα» και μίλησε με τους πρωταγωνιστές της βραδιάς που θα παρακολουθήσουμε αποκλειστικά μέσα από το MEGA σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί σύντομα. Μεταξύ άλλων, η αγαπημένη τραγουδίστρια μίλησε με την Έλλη Κοκκίνου, η οποία αναφέρθηκε σε όλα όσα θα δούμε την μεγάλη βραδιά των MadWalk, στα […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»