Συγκινεί ο Παναγιώτης Γιαννάκης: «Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία και το Σάββατο πήγα κι έπαιξα για εκείνον»

14:34 - 12/12/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή Τετ-α-Τετ του Τάσου Τρύφωνος ήταν ο Παναγιώτης Γιαννάκης. Ο κορυφαίος παίκτης και προπονητής του μπάσκετ μίλησε για […] The post Συγκινεί ο Παναγιώτης Γιαννάκης: «Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία και το Σάββατο πήγα κι έπαιξα για εκείνον» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί ο Παναγιώτης Γιαννάκης: «Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία του πατέρα μου και το Σάββατο πήγα και έπαιξα για εκείνον» (vid)

Ο Παναγιώτης Γιαννάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή Τετ-α-Τετ και μίλησε για τα παιδικά του χρόνια και τις ιστορίες που έχουν χαραχτεί στη μνήμη του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συγκινεί ο Παναγιώτης Γιαννάκης: «Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία του πατέρα μου και το Σάββατο έπαιξα για εκείνον»

Ο θρύλος του μπάσκετ, Παναγιώτης Γιαννάκης “ξετύλιξε” την ιστορία της ζωής του, συγκινώντας με την αναφορά στον θάνατο του πατέρα του. Ο Παναγιώτης Γιαννάκης μίλησε για όλα σε εκπομπή “ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ” του Τάσου Τρύφωνος, αναφέρθηκε -μεταξύ άλλων- στα παιδικά του χρόνια στην Νίκαια, τις πρώτες του εμφανίσεις στα γήπεδα του μπάσκετ, στον πρόωρο χαμό του πατέρα ... Περισσότερα To άρθρο Συγκινεί ο Παναγιώτης Γιαννάκης: «Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία του πατέρα μου και το Σάββατο έπαιξα για εκείνον» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Παναγιώτης Γιαννάκης: «Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία του πατέρα μου και το Σάββατο πήγα κι έπαιξα για εκείνον» (video)

Στην εκπομπή Τετ-α-Τετ τ ήταν καλεσμένος ο μύθος του ελληνικού και ευρωπαϊκού αθλητισμού, Παναγιώτης Γιαννάκης. The post Παναγιώτης Γιαννάκης: «Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία του πατέρα μου και το Σάββατο πήγα κι έπαιξα για εκείνον» (video) appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

Παναγιώτης Γιαννάκης: "Την Παρασκευή κάναμε την κηδεία και το Σάββατο πήγα κι έπαιξα για εκείνον"

"Οι γονείς μου δεν ήθελα να έρχονται στο γήπεδο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»