Βασίλης Γκουρούσης: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ με την Τέτα Καμπουρέλη»

09:18 - 14/12/2022

Στο ίδιο event αλλά με διαφορετικούς συνοδούς βρέθηκαν ο Βασίλης Γκουρούσης και η Τέτα Καμπουρέλη το βράδυ της Τρίτης. Μιλώντας […] The post Βασίλης Γκουρούσης: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ με την Τέτα Καμπουρέλη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Γκουρούσης για την Τέτα Καμπουρέλη: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ»

«Ορισμένα πράγματα στη ζωή τα αφήνεις πίσω και προχωράς» πρόσθεσε ο θεατρικός παραγωγός για την πρώην σύζυγό του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βασίλης Γκουρούσης για την Τέτα Καμπουρέλη: Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ

«Ορισμένα πράγματα στη ζωή τα αφήνεις πίσω και προχωράς» πρόσθεσε ο θεατρικός παραγωγός για την πρώην σύζυγό του

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βασίλης Γκουρούσης: Εμένα να ενοχλήσει που είδα την Τέτα Καμπουρέλη με νέο σύντροφο της;

“Δεν έχουμε ξαναβρεθεί ποτέ” παραδέχθηκε ο Βασίλης Γκουρούσης. Με άλλους συνοδούς βρέθηκαν η Τέτα Καμπουρέλη και ο Βασίλης Γκουρούσης στο ίδιο event με τον γνωστό επιχειρηματία να μιλάει, με λόγο αιχμηρό, για την πρώην σύζυγο του στις κάμερες και τους δημοσιογράφους. “Εγώ συνοδεύομαι από τον κ. Κωστίδη αλλά, ναι, αιρετηθήκαμε! Οι σχέσεις μας είναι τυπικές, ... Περισσότερα To άρθρο Βασίλης Γκουρούσης: Εμένα να ενοχλήσει που είδα την Τέτα Καμπουρέλη με νέο σύντροφο της; δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βασίλης Γκουρούσης: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ με την Τέτα Καμπουρέλη»

Σε κοσμικό event συναντήθηκαν πρόσφατα ο Βασίλης Γκουρούσης...

Διαβάστε το στο Zougla

Βασίλης Γκουρούσης: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ με την Τέτα Καμπουρέλη»

Σε κοσμικό event συναντήθηκαν πρόσφατα ο Βασίλης Γκουρούσης και η Τέτα Καμπουρέλη, οι οποιοι ήταν με διαφορετικούς συνοδούς. Ο Βασίλης Γκουρούσης μιλώντας στις τηλεοπτικές κάμερες ανέφερε πως… ιδανικά δεν θα ήθελε να βρεθούν ξανά τυχαία με την πρώην αγαπημένη του. «Εγώ συνοδεύομαι από τον κ. Κωστίδη αλλά, ναι, χαιρετηθήκαμε! Οι σχέσεις μας είναι τυπικές, μια χαρά, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βασίλης Γκουρούσης: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ με την Τέτα Καμπουρέλη»

Στο ίδιο event αλλά με διαφορετικούς συνοδούς βρέθηκαν ο Βασίλης Γκουρούσης και η Τέτα Καμπουρέλη το βράδυ της Τρίτης.Στο ίδιο event αλλά με διαφορετικούς συνοδούς βρέθηκαν ο Βασίλης Γκουρούσης και η Τέτα Καμπουρέλη το βράδυ της Τρίτης.Μιλώντας στις κάμερες και τους δημοσιογράφους, ο θεατρικός παραγωγός ομολόγησε πως… ιδανικά δεν θα ήθελε να βρεθούν ξανά τυχαία με την πρώην αγαπημένη του. Πιο συγκεκριμένα, ο Βασίλης Γκουρούσης διευκρίνησε πως «εγώ συνοδεύομαι από τον κ. Κωστίδη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασίλης Γκουρούσης για Τέτα Καμπουρέλη: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ»

Μια απρόσμενη συνάντηση είχαν το βράδυ της Τρίτης 14/12 ο Βασίλης Γκουρούσης και η Τέτα Καμπουρέλη με To άρθρο Βασίλης Γκουρούσης για Τέτα Καμπουρέλη: «Μακάρι να μην ξαναβρεθούμε ποτέ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»