Ο Snik κλείνει δουλειές και εμφανίζεται μόνο δέκα λεπτά και τον πληρώνουν. Μπράβο του!

00:02 - 24/01/2020

Ο αγαπημένος  κρητικός καλλιτέχνης Νίκος Ζωϊδάκης, μίλησε στην εκπομπή "Mεσημέρι #yes" για την συνεργασία του με τον Αντύπα, ενώ δήλωσε  ότι και οι μαντινάδες του είναι ένα είδος ραπ. Επίσης είπε τη γνώμη του για τον Snik τονίζοντας πως τον πληρώνουν για να εμφανιστεί 10 λεπτά. Δείτε το video

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ζωιδάκης: «Ο Snik κλείνει δουλειές και εμφανίζεται μόνο δέκα λεπτά»

Ο Νίκος Ζωιδάκης μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Μεσημέρι Yes» για τη μουσική που αυτός πρεσβεύει...

Διαβάστε το στο Zougla

Νίκος Ζωϊδάκης: «Ο Snik κλείνει δουλειές και εμφανίζεται μόνο δέκα λεπτά»

  Ο Νίκος Ζωϊδάκης μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Μεσημέρι Yes» για τη μουσική που αυτός πρεσβεύει, ενώ δεν δίστασε να πει τη γνώμη του για την...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει