Νίκολας Κέιτζ: Όταν ήμουν μικρός πίστευα ότι ήμουν εξωγήινος

12:22 - 14/12/2022

Ο Νίκολας Κέιτζ, σε συνέντευξή του μίλησε για την παιδική του ηλικία και την αίσθηση που είχε ότι ήταν διαφορετικός από τους υπόλοιπους ανθρώπους. Όπως είπε χαρακτηριστικά: «Όταν ήμουν μικρός πίστευα ότι ήμουν εξωγήινος. Σοκαρίστηκα όταν διαπίστωσα πως έχω φυσιολογικά όργανα  και φυσιολογικό σκελετό». Επιπλέον, ο 58χρονος διάσημος ηθοποιός αποκάλυψε στο περιοδικό Rampstyle ότι είχε πρόβλημα να επικοινωνήσει καλά με τους υπόλοιπους ανθρώπους και ήταν κοινωνικά απόμακρος: «Ο πατέρας μου, μου είπε ότι ένιωθε σαν να έπρεπε να μου συστηθεί κάθε φορά που μου μιλούσε, γιατί ήμουν τόσο ξένος. Είχα δυσκολίες να συνδεθώ με άλλους ανθρώπους. Όταν είδα τον Ντέιβιντ Μπόουι στο The Man Who Fell to

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκολας Κέιτζ: «Ήμουν σίγουρος ότι ήμουν από άλλο πλανήτη»

Ο Νίκολας Κέιτζ ήταν πεπεισμένος ότι ήταν εξωγήινος όταν ήταν παιδί και έμεινε άναυδος όταν έμαθε ότι είχε «φυσιολογικά όργανα». Ο Αμερικανός ηθοποιός, εξεπλάγη όταν ένας γιατρός επιβεβαίωσε ότι είχε «φυσιολογικά όργανα και φυσιολογικό σκελετό» όπως όλοι οι άλλοι, όπως δήλωσε στο περιοδικό Rampstyle. Ο ίδιος εξήγησε μάλιστα ότι είχε πρόβλημα να επικοινωνήσει καλά με […] The post Νίκολας Κέιτζ: «Ήμουν σίγουρος ότι ήμουν από άλλο πλανήτη<em>»</em> appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα