Πώς είναι σήμερα και με τι ασχολείται η μικρή “Λυδία” από τη σειρά “Λατρεμένοι μου γείτονες”

12:34 - 15/12/2022

Δεκατρία χρόνια μετά το τέλος της σειράς «Λατρεμένοι μου γείτονες», η «Λυδία» Μαρίτα Γαγάνη αποκαλύπτει λεπτομέρειες και ξανασυστήνεται. Σήμερα, η Μαρίτα Γαγάνη εξακολουθεί να ασχολείται με την υποκριτική, ενώ σε συνέντευξή της στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» αποκάλυψε όσα θυμάται από εκείνη την εποχή της σειράς του Mega. «Ο ρόλος στη σειρά “Λατρεμένοι μου γείτονες” προέκυψε […] The post Πώς είναι σήμερα και με τι ασχολείται η μικρή “Λυδία” από τη σειρά “Λατρεμένοι μου γείτονες” appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πώς είναι σήμερα και με τι ασχολείται η μικρή “Λυδία” από τη σειρά “Λατρεμένοι μου γείτονες”

Δεκατρία χρόνια μετά το τέλος της σειράς «Λατρεμένοι μου γείτονες», η «Λυδία» Μαρίτα Γαγάνη αποκαλύπτει [...] The post Πώς είναι σήμερα και με τι ασχολείται η μικρή “Λυδία” από τη σειρά “Λατρεμένοι μου γείτονες” appeared first on Το Μάτι.

Διαβάστε το στο tomati.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη

Τζόυς Ευείδη: «Είχα 2 μαμάδες, σαν κοινόβιο – Με ρώτησε ο πατέρας μου και είπα “Ναι”, τέτοιο βούρλο ήμουν»

Δεν τους νοιάζει τι λέει ο κόσμος: Κάθε μέρα μαζί Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος, ζευγάρι και στην ζωή.

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν ψωνίζω ρούχα από την λαϊκή, έχουν αρνητική ενέργεια

Θυμάσαι τότε που τα λεωφορεία είχαν εισπράκτορα και το εισιτήριο λίγες δραχμές