Κωνσταντίνος Καζάκος: Η απάντηση στα σχόλια για τη διαφορά ηλικίας με τη σύντροφό του, Βασιλική Μακρή

21:40 - 15/12/2022

Ο Κωνσταντίνος Καζάκος παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Θανάση Πάτρα. Ο To άρθρο Κωνσταντίνος Καζάκος: Η απάντηση στα σχόλια για τη διαφορά ηλικίας με τη σύντροφό του, Βασιλική Μακρή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Καζάκος: Απαντά στα αρνητικά σχόλια για τη διαφορά ηλικίας με τη σύντροφό του, Βασιλική Μακρή

Ο Κωνσταντίνος Καζάκος μιλώντας στην εκπομπή «Mega Καλημέρα», αναφέρθηκε στον λόγο που τον ενοχλεί η σύγκριση με τους γονείς του, την απώλεια του πατέρα του ενώ έδωσε τη δική του απάντηση για τα κακόβουλα σχόλια όσον αφορά στη διαφορά ηλικίας με την αγαπημένη του, Βασιλική Μακρή. «Έκανα λάθη που δεν μου συγχωρέθηκαν λόγω ονόματος, ότι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»