Αγγελική Λάμπρη για meToo: «Είχα παγώσει, ήμουν σε κατάσταση σοκ»

13:16 - 17/12/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή Open Weekend βρέθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου η Αγγελική Λάμπρη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην Ελένη Τσολάκη […] The post Αγγελική Λάμπρη για meToo: «Είχα παγώσει, ήμουν σε κατάσταση σοκ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αγγελική Λάμπρη περιγράφει την κακοποίησή της: «Είχα παγώσει, ήμουν σε κατάσταση σοκ»

Η Αγγελική Λάμπρη είχε καταγγείλει δημόσια την κακοποίηση που υπέστη

Διαβάστε το στο in.gr

Αγγελική Λάμπρη για σεξουαλική παρενόχληση: «Ήμουν σε κατάσταση σοκ»

Η Αγγελική Λάμπρη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Open Weekend» και μίλησε για την καταγγελία κακοποίησης στον χώρο του θεάτρου, την…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αγγελική Λάμπρη για meToo: Είχα παγώσει, ήμουν σε κατάσταση σοκ

Kαλεσμένη στην εκπομπή Open Weekend βρέθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου η Αγγελική Λάμπρη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην Ελένη Τσολάκη και τον Λάμπρο Κωνσταντάρα για την καταγγελία κακοποίησης στον χώρο του θεάτρου την οποία δημοσιοποίησε και η ίδια μεταξύ άλλων γυναικών πριν από δύο περίπου χρόνια. «Ήταν κάτι που κουβαλούσα, κάτι που ήθελα να το βγάλω από μέσα μου. Είχα θυμώσει με τον εαυτό μου που δεν αντέδρασα τότε. Μόνο αυτό. Δεν μου είχε προκαλέσει άσχημα συναισθήματα για μένα, γιατί θεώρησα ότι ήταν καθαρά πρόβλημα του άλλου. Δεν τα ‘βαλα με τον εαυτό μου» δηλώνει για την κακοποιητική συμπεριφορά που βίωσε στο παρελθόν η ηθοποιός. «Είχα παγώσει. Η πρώτη μου αντίδραση ήταν… ήμουν σε κατ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αγγελική Λάμπρη για τη σεξουαλική παρενόχληση: «Είχα παγώσει, η πρώτη μου αντίδραση ήταν… ήμουν σε κατάσταση σοκ»

Η Αγγελική Λάμπρη βρέθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου καλεσμένη στην εκπομπή Open Weekend. Η αγαπημένη ηθοποιός To άρθρο Αγγελική Λάμπρη για τη σεξουαλική παρενόχληση: «Είχα παγώσει, η πρώτη μου αντίδραση ήταν… ήμουν σε κατάσταση σοκ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αγγελική Λάμπρη για meToo: «Είχα παγώσει, ήμουν σε κατάσταση σοκ»

"Ήταν κάτι που κουβαλούσα, κάτι που ήθελα να το βγάλω από μέσα μου. Είχα θυμώσει με τον εαυτό μου που δεν αντέδρασα τότε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»