Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου: «Συγκατοικούμε για να μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα»

12:52 - 19/12/2022

Η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου βρέθηκε καλεσμένη στο Πρωινό τη Δευτέρα και όταν ο Γιώργος Λιάγκας την ρώτησε για την προσωπική […] The post Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου: «Συγκατοικούμε για να μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου: Συγκατοικούμε για να μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα – Ταιριάζουν τα χνώτα μας

Για την προσωπική της ζωή ρωτήθηκε η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου, η οποία βρέθηκε καλεσμένη του Γιώργου Λιάγκα το πρωί της Δευτέρας (19/12) στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό» του Ant1. «Εξακολουθώ να είμαι μόνη μου. Δεν έχω σύντροφο στη ζωή μου. Έχω καλούς φίλους. Έχω έναν καλό μου φίλο, τον Θοδωρή Αγγελασόπουλο, με τον οποίο συγκατοικούμε για να μπορούμε να ενώσουμε τις δυνάμεις μας να τα βγάλουμε πέρα στη σημερινή εποχή. Ταιριάζουν τα χνώτα μας. Μου έχει σταθεί σε όλη αυτή τη διάρκεια των 12 ετών περίπου, σε όλες τις πολύ κακές στιγμές μου και δόξα τω Θεώ» ανέφερε η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου. «Λάθη κάνουμε όλοι κι εγώ κάποια στιγμή ίσως να παρασύρθηκα από όλα αυτά, αλλά η μεγάλη μάχη που έδωσα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δήμητρα Λιάνη: Συγκατοικώ με έναν φίλο μου για να μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα

Η Δήμητρα Λιάνη μίλησε σε τηλεοπτική εκπομπή για τις δυσκολίες που βιώνει αυτό το διάστημα, καθώς -όπως είπε- τα φέρνει πέρα με πολύ μεγάλο ζόρι.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Η αποκάλυψη της Δήμητρας Λιάνη: «Συγκατοικούμε για να μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα»

Για την προσωπική της ζωή και αν έχει σύντροφο, ρώτησε ο Γιώργος Λιάγκας την Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου, την οποία είχε καλεσμένη.Για την προσωπική της ζωή και αν έχει σύντροφο, ρώτησε ο Γιώργος Λιάγκας την Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου, την οποία είχε καλεσμένη.«Εξακολουθώ να είμαι μόνη μου. Δεν έχω σύντροφο στη ζωή μου. Έχω καλούς φίλους. Έχω έναν καλό μου φίλο, τον Θοδωρή Αγγελασόπουλο, με τον οποίο συγκατοικούμε για να μπορούμε να ενώσουμε τις δυνάμεις μας να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμητρα Λιάνη-Παπανδρέου: «Συγκατοικούμε για να μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα»

«Μου έχει σταθεί σε όλη αυτή τη διάρκεια των 12 ετών περίπου, σε όλες τις πολύ κακές στιγμές μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Δήμητρα Λιάνη: "Συγκατοικούμε για να μπορούμε να τα βγάλουμε πέρα"

"Μου έχει σταθεί σε όλη αυτή τη διάρκεια των 12 ετών περίπου, σε όλες τις πολύ κακές στιγμές μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου: «Συγκατοικούμε για να τα βγάλουμε πέρα»

Η Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης και τοποθετήθηκε τόσο σε θέματα επικαιρότητας, όπως εκείνο της Εύας Καϊλή, όσο και σε πιο προσωπικά κομμάτια. «Προσωπικά σαν Δήμητρα δεν το πιστεύω ότι ο άντρας μου φέρνει λεφτά σε ένα διαμερισματάκι και δεν ξέρω τίποτα. Θα με είχαν σταυρώσει αν είχαν βρει έστω […] The post Δήμητρα Λιάνη Παπανδρέου: «Συγκατοικούμε για να τα βγάλουμε πέρα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»