Τέτα Καμπουρέλη: «Πήρα διαζύγιο τώρα, νομίζω πως είμαι ερωτευμένη»

09:58 - 22/12/2022

H Τέτα Καμπουρέλη μίλησε για τον νέο της σύντροφο, στην κάμερα του Happy Day και τη δημοσιγράφο Ευάννα Ζουμπούρογλου, δηλώνοντας ερωτευμένη!H Τέτα Καμπουρέλη μίλησε για τον νέο της σύντροφο, στην κάμερα του Happy Day και τη δημοσιγράφο Ευάννα Ζουμπούρογλου, δηλώνοντας ερωτευμένη!Ειδικότερα, μεταξύ άλλων, η Τέτα Καμπουρέλη εξομολογήθηκε πως «ο σύντροφος μου είναι κάθε μέρα μαζί μου και μόνο με στηρίζει. Δεν χρειάζεται να μιλήσω παραπάνω, ο ένας συμπληρώνει τον άλλον. Νομίζω πως… ναι, είμαι ερωτευμένη. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέτα Καμπουρέλη: «Πήρα διαζύγιο τώρα, νομίζω πως είμαι ερωτευμένη»

H Τέτα Καμπουρέλη έκανε δηλώσεις στην κάμερα του Happy Day και μίλησε μέσα σε όλα για τον νέο της σύντροφο, δηλώνοντας ερωτευμένη! Ειδικότερα, μεταξύ άλλων, η Τέτα Καμπουρέλη εξομολογήθηκε πως «ο σύντροφος μου είναι κάθε μέρα μαζί μου και μόνο με στηρίζει. Δεν χρειάζεται να μιλήσω παραπάνω, ο ένας συμπληρώνει τον άλλον. Νομίζω πως… ναι, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»