Νατάσα Καλογρίδη: «Την περίοδο που ήμουν με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο έγιναν νομικές κινήσεις για την αποκατάσταση της αλήθειας»

11:44 - 22/12/2022

Σε μία αποκλειστική συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη!» και στον Αλέξη Μίχα η Νατάσα Καλογρίδη μίλησε για την απώλεια που τη […] The post Νατάσα Καλογρίδη: «Την περίοδο που ήμουν με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο έγιναν νομικές κινήσεις για την αποκατάσταση της αλήθειας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσα Καλογρίδη: «Όταν ήμουν με τον Λυκουρέζο έγιναν νομικές κινήσεις για την αποκατάσταση της αλήθειας»

Η Νατάσα Καλογρίδη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και τον Αλέξη Μίχα. Η αγαπημένη ηθοποιός To άρθρο Νατάσα Καλογρίδη: «Όταν ήμουν με τον Λυκουρέζο έγιναν νομικές κινήσεις για την αποκατάσταση της αλήθειας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νατάσα Καλογρίδη: «Όταν ήμουν με τον Λυκουρέζο έγιναν νομικές κινήσεις για την αποκατάσταση της αλήθειας»

Η Νατάσα Καλογρίδη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και τον Αλέξη Μίχα. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε για την απώλεια που τη σημάδεψε αλλά και τη νομική διαμάχη με την Wikipedia για την ηλικία της. «Την περίοδο που ήμουν ζευγάρι με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο είχαν γίνει νομικές κινήσεις για την αποκατάσταση της αλήθειας για την […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Νατάσα Καλογρίδη: "Όταν ήμουν με τον Λυκουρέζο έγιναν νομικές κινήσεις για την αποκατάσταση της αλήθειας"

"Άλλαξε η ηλικία μετά τη νομική κίνηση και ούτε στο μήνα πάνω έγιναν ξανά τα ίδια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»