Εβελίνα Παπούλια για #meToo: «Με κυρίευσε ο φόβος, μόνο στη μητέρα μου το είχα πει»

17:20 - 22/12/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή Studio 4 της ΕΡΤ βρέθηκε το απόγευμα της Πέμπτης η Εβελίνα Παπούλια. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε στη […] The post Εβελίνα Παπούλια για #meToo: «Με κυρίευσε ο φόβος, μόνο στη μητέρα μου το είχα πει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εβελίνα Παπούλια για Φιλιππίδη: «Με κυρίευσε ο φόβος, μόνο στη μητέρα μου το είχα πει»

Στο ελληνικό #meToo και την δίκη του Πέτρου Φιλιππίδη στην οποία παρίσταται ως μάρτυρας, αναφέρθηκε η Εβελίνα Παπούλια, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Studio 4 της ΕΡΤ.Στο ελληνικό #meToo και την δίκη του Πέτρου Φιλιππίδη στην οποία παρίσταται ως μάρτυρας, αναφέρθηκε η Εβελίνα Παπούλια, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Studio 4 της ΕΡΤ.«Δεν είμαι ο τύπος που θα επικοινωνήσω τα πάντα. Έχω τους δικούς μου ανθρώπους για να μιλήσω, να τους πω τα προβλήματά μου, να ακούσω τα δικά τους. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Εβελίνα Παπούλια για #meToo: «Το είχα πει μόνο στην μητέρα μου. Δεν ξέρω αν θα το έλεγα δημόσια, αν γινόταν σήμερα»

Η Εβελίνα Παπούλια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» για μια αποκαλυπτική συνέντευξη. Μεταξύ άλλων η ηθοποιός αναφέρθηκε στο ελληνικό #meToo και την δίκη του Πέτρου Φιλιππίδη. «Δεν είμαι ο τύπος που θα αρχίσω να επικοινωνώ τα πάντα, έχω τους δικούς μου ανθρώπους να επικοινωνήσω, να πω τα δικά μου, τα προβλήματά μου. Αυτά τα πράγματα τα θεωρώ σοβαρά, […] The post Εβελίνα Παπούλια για #meToo: «Το είχα πει μόνο στην μητέρα μου. Δεν ξέρω αν θα το έλεγα δημόσια, αν γινόταν σήμερα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»