Γιώργος Λιάγκας: «Είναι δύσκολο για τους γονείς που περνούν τις γιορτές χωρίς τα παιδιά τους»

12:22 - 23/12/2022

Όσα εξομολογήθηκε ο Γιώργος Παράσχος για την περίοδο μετά από το διαζύγιό του, έδωσαν την αφορμή να προχωρήσει και ο […] The post Γιώργος Λιάγκας: «Είναι δύσκολο για τους γονείς που περνούν τις γιορτές χωρίς τα παιδιά τους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιάγκας: «Είναι δύσκολο για τους γονείς που περνούν τις γιορτές χωρίς τα παιδιά τους»

Όσα εξομολογήθηκε ο Γιώργος Παράσχος για την περίοδο μετά από το διαζύγιό του, έδωσαν την αφορμή να προχωρήσει και ο Γιώργος Λιάγκας σε μια τοποθέτηση όλο νόημα.Όσα εξομολογήθηκε ο Γιώργος Παράσχος για την περίοδο μετά από το διαζύγιό του, έδωσαν την αφορμή να προχωρήσει και ο Γιώργος Λιάγκας σε μια τοποθέτηση όλο νόημα.Ο Γιώργος Παράσχος δήλωσε τα εξής: «Πλέον δεν ζούμε στο ίδιο σπίτι με την πρώην γυναίκα μου, έχει βρει άλλον εκείνη, έχω βρει άλλη εγώ… Είμαι με μια κοπέλα-κυρία, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Είναι δύσκολο για τους γονείς που περνούν τις γιορτές χωρίς τα παιδιά τους»

«Υπάρχουν ισορροπίες που δεν είναι τόσο εύκολες στην πραγματικότητα»

Διαβάστε το στο news.gr

Γιώργος Λιάγκας: “Είναι δύσκολο για τους γονείς που περνούν τις γιορτές χωρίς τα παιδιά τους”

Για το πως βιώνει τις γιορτές ένας χωρισμένος πατέρας μίλησε ο Γιώργος Λιάγκας Με αφορμή κάποιες δηλώσεις του Γιώργου Παράσχου στο “Πρωινό”, ο Γιώργος Λιάγκας έκανε μια τοποθέτηση για τους χωρισμένους γονείς που δεν κάνουν γιορτές με τα παιδιά τους. Συγκεκριμένα, ο παρουσιαστής του ΑΝΤ1, είπε: “Δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι αυτό που περιγράφει, το […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»