Κώστας Αποστολάκης: «Ζητάω καθημερινά συγγνώμη από τους ανθρώπους που έχω βλάψει»

14:46 - 23/12/2022

Καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρας στο πλατό του «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν σήμερα ο Κώστας Αποστολάκης. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στην παλιά […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Ζητάω καθημερινά συγγνώμη από τους ανθρώπους που έχω βλάψει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: «Ζητώ καθημερινά συγγνώμη από τους ανθρώπους που έχω βλάψει»

«Η ζωή που έκανα δεν είχε καμία σχέση με το ζητούμενο της ψυχής μου» πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Ζητάω καθημερινά συγγνώμη από τους ανθρώπους που έχω βλάψει»

Καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρας στο πλατό του «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν σήμερα ο Κώστας Αποστολάκης. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στην παλιά του ζωή και στην αλλαγή που έκρινε σωστό πως πρέπει να κάνει. Καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρας στο πλατό του «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν σήμερα ο Κώστας Αποστολάκης. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στην παλιά του ζωή και στην αλλαγή που έκρινε σωστό πως πρέπει να κάνει. «Έμαθα να πληρώνω ακριβά τα λάθη μου. Είμαι εγωιστής ακόμα και κάνω την προσπάθειά μου να αλλάξω. Κουράστηκε η ψυχή μου και αποφάσισα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»