MasterChef- Συγκλονίζει ο Διονύσης Πρώιος: «Τη μέρα που σκοτώθηκε ο γιος μου, τους χαιρέτησε όλους και τους είχε πει “να προσέχετε τον πατέρα μου”»

11:44 - 24/12/2022

Στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου μίλησε ο πρώην παίκτης του MasterChef, Διονύσης Πρώιος, για την τραγική ιστορία ζωής, καθώς ο γιος του είχε σκοτωθεί σε τροχαίο δυστύχημα.Στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου μίλησε ο πρώην παίκτης του MasterChef, Διονύσης Πρώιος, για την τραγική ιστορία ζωής, καθώς ο γιος του είχε σκοτωθεί σε τροχαίο δυστύχημα.«Οι γιορτές δεν είναι από τα… χαρούμενά μου. Η οικογένειά μου έχει διαλυθεί, νιώθω μόνος, νιώθω ότι πάντα κάτι λείπει. Ο γιος μου είχε ξεκινήσει σαν […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Διονύσης Πρώιος: Την ημέρα που σκοτώθηκε ο γιος μου, είπε σε όλους να με προσέχουν. Σαν να ήξερε

Η συγκινητική εξομολόγηση πρώην παίκτη του MasterChef για τα μοναχικά Χριστούγεννα χωρίς τον γιο του που έχει φύγει από τη ζωή

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Διονύσης Πρώιος: «Τη μέρα που σκοτώθηκε ο γιος μου, τους είχε πει “να προσέχετε τον πατέρα μου”»

Ο πρώην παίκτης του MasterChef  Διονύσης Πρώιος έκανε μια συγκλονιστική εξομολόγηση για την τραγική ιστορία ζωής της ζωής του και τον γιο του που είχε σκοτωθεί σε τροχαίο δυστύχημα σε ηλικία μόλις 20 ετών. «Οι γιορτές δεν είναι από τα… χαρούμενά μου. Η οικογένειά μου έχει διαλυθεί, νιώθω μόνος, νιώθω ότι πάντα κάτι λείπει. Κλαίω, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»