Έλενα Ασημακοπούλου: Τα πρώτα Χριστούγεννα με την κόρη της μετά το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο – Φωτογραφία

22:26 - 24/12/2022

Διαφορετικά είναι τα φετινά Χριστούγεννα για την Έλενα Ασημακοπούλου. Φέτος, είναι η πρώτη χρονιά που η To άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου: Τα πρώτα Χριστούγεννα με την κόρη της μετά το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο – Φωτογραφία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Ασημακοπούλου: Τα πρώτα Χριστούγεννα με την κόρη της μετά το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο

Φέτος είναι η πρώτη φορά που η Έλενα Ασημακοπούλου θα περάσει τα Χριστούγεννα μόνο με την κόρη της αφού όπως έχει αποκαλύψει εδώ και έναν περίπου χρόνου έχει τραβήξει χωριστούς δρόμους από τον Μπρούνο Τσιρίλο με τον οποίο έζησαν μαζί 13 ολόκληρα χρόνια. Η Έλενα Ασημακοπούλου φαίνεται πως έχει γυρίσει οριστικά σελίδα στη ζωή της […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»