Μάκης Τσέλιος: «Έλαμψα, έκανα πολλές συνεργασίες κι έβγαλα πολλά χρήματα»

13:54 - 25/12/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στη 1» και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου έδωσε ο Μάκης Τσέλιος. Ο γνωστός σχεδιαστής μίλησε για τη […] The post Μάκης Τσέλιος: «Έλαμψα, έκανα πολλές συνεργασίες κι έβγαλα πολλά χρήματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάκης Τσέλιος: «Μετά την απώλεια του συνεργάτη μου έλαμψα και έβγαλα πολλά χρήματα»

«Υπήρξαν δύσκολα Χριστούγεννα, όταν είχαμε το πρόβλημα με τον συνεργάτη μου» αποκάλυψε ο σχεδιαστής μόδας 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάκης Τσέλιος: Έλαμψα, έκανα πολλές συνεργασίες κι έβγαλα πολλά χρήματα

Συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στη 1» και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου έδωσε ο Μάκης Τσέλιος. Ο γνωστός σχεδιαστής μίλησε για τη ζωή του και την καριέρα του. «Κάνω ένα ξεσκαρτάρισμα γύρω μου, δεν θέλω ανθρώπους που μου τρώνε την ενέργεια. Μου δόθηκε η ευκαιρία να μείνω χειμώνα και να κάνω γιορτές στη Μύκονο, αλλά δεν θέλω. Γεννήθηκα στην Ιθάκη και πέρασα εφτά καταπληκτικά χρόνια. Όταν ήρθα στην Αθήνα, μου φάνηκε χωριό. Ήρθαμε στην Αθήνα το 1953 με τους σεισμούς. Υπήρξαν δύσκολα Χριστούγεννα, όταν είχαμε το πρόβλημα με τον συνεργάτη μου. Τα ωραιότερα Χριστούγεννα ήταν στο σπίτι της Έλενας Ναθαναήλ. Οι γονείς μου ήταν υπέροχοι άνθρωποι και ερωτευμένοι μέχρι το τέλος. Τη δεκαετία του ’80 έβγαινα κά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάκης Τσέλιος: «Βγήκα μπροστά μετά την απώλεια του συνεργάτη μου, έλαμψα, έκανα πολλές συνεργασίες κι έβγαλα πολλά χρήματα»

Ο Μάκης Τσέλιος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη 1» και μίλησε για τη ζωή του και την καριέρα του.Ο Μάκης Τσέλιος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Δύο στη 1» και μίλησε για τη ζωή του και την καριέρα του.«Κάνω ένα ξεσκαρτάρισμα γύρω μου, δεν θέλω ανθρώπους που μου τρώνε την ενέργεια. Μου δόθηκε η ευκαιρία να μείνω χειμώνα και να κάνω γιορτές στη Μύκονο, αλλά δεν θέλω. Γεννήθηκα στην Ιθάκη και πέρασα εφτά καταπληκτικά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»