Κατερίνα Τσάβαλου: «Ως έφηβη ήμουν ερωτευμένη με τον Αντώνη Καφετζόπουλο»

14:34 - 27/12/2022

Στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» μίλησε η Κατερίνα Τσάβαλου. Η ηθοποιός αποκάλυψε την ένοχη απόλαυσή της, τον έρωτα […] The post Κατερίνα Τσάβαλου: «Ως έφηβη ήμουν ερωτευμένη με τον Αντώνη Καφετζόπουλο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Τσάβαλου: «Ήμουν ερωτευμένη με τον Αντώνη Καφετζόπουλο»

Τι είπε για την ένοχη… απόλαυσή της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κατερίνα Τσάβαλου: «Ήμουν ερωτευμένη με τον Αντώνη Καφετζόπουλο»

Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής “Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν¨ η Κατερίνα Τσάβαλου αποκάλυψε ποια είναι To άρθρο Κατερίνα Τσάβαλου: «Ήμουν ερωτευμένη με τον Αντώνη Καφετζόπουλο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Τσάβαλου: "Ως έφηβη ήμουν ερωτευμένη με τον Αντώνη Καφετζόπουλο"

"Είμαι αγχώδης, ψυχαναγκαστική και δοτική"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κατερίνα Τσάβαλου: Ο άγνωστος έρωτας με τον Αντώνη Καφετζόπουλο

Στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» μίλησε η Κατερίνα Τσάβαλου η οποία αποκάλυψε άγνωστες λεπτομέρειες της ζωής της ενώ εξομολογήθηκε πως ως έφηβη ήταν ερωτευμένη με τον Αντώνη Καφετζόπουλο. «Έχω μια ένοχη απόλαυση, το τηλεμάρκετινγκ. Μου αρέσει να βλέπω τηλεμάρκετινγκ. Και όχι μόνο να βλέπω. Ψωνίζω κιόλας. Έχω πάρει πολύ ωραία πράγματα, για την […] The post Κατερίνα Τσάβαλου: Ο άγνωστος έρωτας με τον Αντώνη Καφετζόπουλο appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»