Η Κάρμεν Ρουγγέρη καταγγέλλει: «Εγώ δεν έχω άκρες, είναι δικό τους τσιφλίκι η Διεύθυνση του φεστιβάλ;»

23:04 - 27/12/2022

Η Κάρμεν Ρουγγέρη βρέθηκε καλεσμένη στο εορταστικό επεισόδιο της εκπομπής «Status» στο AstraTV. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο […] The post Η Κάρμεν Ρουγγέρη καταγγέλλει: «Εγώ δεν έχω άκρες, είναι δικό τους τσιφλίκι η Διεύθυνση του φεστιβάλ;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάρμεν Ρουγγέρη: Εγώ δεν έχω άκρες, είναι δικό τους τσιφλίκι η Διεύθυνση του φεστιβάλ; – Οι απορρίψεις για παιδικές εκπομπές και παραστάσεις

Η Κάρμεν Ρουγγέρη βρέθηκε καλεσμένη στο εορταστικό επεισόδιο της εκπομπής «Status» στο AstraTV. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Καμέα και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στις παιδικές παραστάσεις που ανεβάζει, τις απορρίψεις που έχει δεχθεί από την τηλεόραση αλλά και τις επαφές που είχε με υψηλόβαθμα πρόσωπα των θεατρικών φεστιβάλ. «Εδώ ερχόμαστε στα πολύ δύσκολα. Φαίνεται ότι πρέπει να έχεις κάποιες άκρες. Εγώ δεν έχω άκρες, έχω τον κόσμο μόνο. Έχω κάνει πρόταση στο κρατικό κανάλι και για μυθολογία και για παιδική εκπομπή και ήταν αρνητικές» αποκαλύπτει η Κάρμεν Ρουγγέρη. «Εμένα μου κάνει τρομερή εντύπωση που δεν έχουμε παιδικές εκπομπές, παρά μόνο αυτά τα Μίκι Μάους, τα δ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»