Μέγκι Ντρίο: «Τι να κάνει ο Δημήτρης Σκουλός στο My Style Rocks; Είμαστε σοβαροί;»

08:28 - 28/12/2022

Για τον σύντροφό της και τα θέματα που είχαν μεταξύ τους μίλησε η Μέγκι Ντρίο στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. […] The post Μέγκι Ντρίο: «Τι να κάνει ο Δημήτρης Σκουλός στο My Style Rocks; Είμαστε σοβαροί;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέγκι Ντρίο: «Τι να κάνει ο Δημήτρης Σκουλός στο My Style Rocks; Είμαστε σοβαροί;»

Για τον σύντροφό της και τα θέματα που είχαν μεταξύ τους μίλησε η Μέγκι Ντρίο στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η ίδια απάντησε, επίσης, και για τον Δημήτρη Σκουλό. «Πέρασα τα Χριστούγεννα πολύ ήρεμα, μόνο με τον σύντροφό μου. Είχαμε περάσει κάποια θέματα, αλλά δεν μου αρέσει να μιλάω γι’ αυτά. Είναι πράγματα που συμβαίνουν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μέγκι Ντρίο: «Τι να κάνει ο Δημήτρης Σκουλός στο My Style Rocks; Τι να πει;»

Αιχμηρό σχόλιο για την τυχόν παρουσία του φωτογράφου ως κριτή στο ριάλιτι μόδας

Διαβάστε το στο news.gr

Μέγκι Ντρίο: "Τι να κάνει ο Δημήτρης Σκουλός στο My Style Rocks; Είμαστε σοβαροί;"

"Φωτογράφος είναι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μέγκι Ντρίο: «Τι να κάνει ο Σκουλός στο My Style Rocks; Μην μου το χαλάσετε»

Στην κάμερα του Ηappy Day μίλησε η Μέγκι Ντρίο. Η πρώην παίκτρια του GNTM μάς έχει συνηθίσει σε πικάντικες ατάκες. Δεν μας απογοήτευσε ούτε αυτή τη φορά. «Πέρασα τα Χριστούγεννα πολύ ήρεμα, μόνο με τον σύντροφό μου. Είχαμε πρόβλημα, είχαμε περάσει κάποια θέματα, αλλά δεν μου αρέσει να μιλάω γι’ αυτά. Αυτά είναι πράγματα που […] The post Μέγκι Ντρίο: «Τι να κάνει ο Σκουλός στο My Style Rocks; Μην μου το χαλάσετε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»