Γιώργος Δασκαλάκης: Η εξομολόγηση της συντρόφου του – «Σκέφτεται συνέχεια τον θάνατο»

14:04 - 28/12/2022

Με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο Γιώργος Δασκαλάκης αποκάλυψε ότι υποτροπίασε στην υγεία του. To άρθρο Γιώργος Δασκαλάκης: Η εξομολόγηση της συντρόφου του – «Σκέφτεται συνέχεια τον θάνατο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Δασκαλάκης: Υποτροπίασε η υγεία του - «Σκέφτεται συνέχεια τον θάνατο» λέει η σύντροφός του

«Εκεί που είναι δυνατός, εκεί τον παίρνει από κάτω και μου λέει "θα πεθάνω"» συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Δασκαλάκης: Συγκλονίζει η εξομολόγηση της συντρόφου του – Μου λέει “θα πεθάνω”»

Ο τραγουδιστής δίνει μάχη με τον καρκίνο

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Δασκαλάκης: «Σκέφτεται συνέχεια τον θάνατο» λέει η σύντροφός του

Η υγεία του Γιώργου Δασκαλάκη, ο οποίος δίνει εδώ και μήνες μάχη με τον καρκίνο, υποτροπίασε, όπως αποκάλυψε η σύντροφός του, Μαρία Ντινόρη, μιλώντας στην εκπομπή «Super Κατερίνα». Μία θρόμβωση που εμφανίστηκε στο πόδι του έχει καθηλώσει τον τραγουδιστή στο κρεβάτι. «Ο Γιώργος έχει υποτροπιάσει εξαιτίας της θρόμβωσης, που έχει πάθει στο αριστερό πόδι του. Έγινε ξαφνικά. Τον έχει καθηλώσει στο κρεβάτι, δυσκολεύεται να πάει ακόμα και τουαλέτα» είπε χαρακτηριστικά η σύζυγός του, λέγοντας πως θα πάει στο νοσοκομείο για εξετάσεις σύντομα για να αξιολογηθεί η κατάστασή του. Όσο για την ψυχολογική του κατάσταση, η κυρία Ντινόρη αποκάλυψε πως εναλλάσσεται συνεχώς και εκεί που είναι δυνατός και αι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η συντρόφος του Γιώργου Δασκαλάκη αποκαλύπτει: – «Σκέφτεται συνέχεια τον θάνατο»

Με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο Γιώργος Δασκαλάκης αποκάλυψε ότι υποτροπίασε στην υγεία του. Ο γνωστός τραγουδιστής δίνει μάχη με τον καρκίνο και προσπαθεί να κρατηθεί δυνατός. Η σύντροφός του, Μαρία Ντινόρη, μιλώντας στην εκπομπή «Super Κατερίνα» αποκάλυψε ποια είναι η κατάσταση υγείας του Γιώργου Δασκαλάκη. «Ο Γιώργος έχει υποτροπιάσει εξαιτίας της θρόμβωσης […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Δασκαλάκης: Η εξομολόγηση της συντρόφου του

Η σύντροφός του, Γιώργου Δασκαλάκη, Μαρία Ντινόρη, αποκάλυψε ποια είναι η κατάσταση της υγείας του Οτι υποτροπίασε στην υγεία του έκανε γνωστό με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο Γιώργος Δασκαλάκης ο οποίος δίνει μάχη με τον καρκίνο και προσπαθεί να κρατηθεί δυνατός. Η σύντροφός του, Μαρία Ντινόρη, μιλώντας στην εκπομπή “Super Κατερίνα” αποκάλυψε […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»