Θανάσης Ευθυμιάδης: «Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

14:28 - 29/12/2022

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα» ήταν σήμερα ο Θανάσης Ευθυμιάδης. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Θανάσης Ευθυμιάδης: «Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα» ήταν σήμερα ο Θανάσης Ευθυμιάδης. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για τον Πέτρο Φιλιππίδη. «Δεν είχα δει κάτι που να μην μου άρεσε στη συνεργασία μου με τον Πέτρο Φιλιππίδη. Δεν έπεσα από τα σύννεφα. Στεναχωρέθηκα γιατί οι άνθρωποι που κατηγορούνται για όλα αυτά, και με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Με τον Πέτρο Φιλιππίδη δεν έπεσα από τα σύννεφα»

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα» ήταν σήμερα ο Θανάσης Ευθυμιάδης.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης φιλοξενήθηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα».Ο Θανάσης Ευθυμιάδης φιλοξενήθηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα».Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για τον Πέτρο Φιλιππίδη. «Δεν είχα δει κάτι που να μην μου άρεσε στη συνεργασία μου με τον Πέτρο Φιλιππίδη. Δεν έπεσα από τα σύννεφα. Στεναχωρέθηκα γιατί οι άνθρωποι που κατηγορούνται για όλα αυτά, και με τους οποίους […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

«Ο σπουδαίος καλλιτέχνης δεν σημαίνει ότι είναι και σπουδαίος άνθρωπος» λέει ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο news.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: "Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη"

"Ο σπουδαίος καλλιτέχνης δεν σημαίνει ότι είναι και σπουδαίος άνθρωπος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Super Κατερίνα» βρέθηκε το πρωί της Πέμπτης 29 Δεκεμβρίου ο Θανάσης Ευθυμιάδης και μίλησε μεταξύ άλλων για την πορεία του, τον Πέτρο Φιλιππίδη ενώ αποκάλυψε γιατί αρνήθηκε τον ρόλο στη σειρά «Χαιρέτα μου τον πλάτανο». «Δεν είχα δει κάτι που να μην μου άρεσε στη συνεργασία μου με τον Πέτρο Φιλιππίδη», δήλωσε […] The post Θανάσης Ευθυμιάδης: «Δεν έπεσα από τα σύννεφα με τον Πέτρο Φιλιππίδη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»