Θέμης Αδαμαντίδης: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή»

20:40 - 30/12/2022

Στο επίκεντρο έχει βρεθεί τα τελευταία 24ωρα ο Θέμης Αδαμαντίδης με αφορμή την εξάρθρωση οργανωμένου κυκλώματος διακίνησης κοκαϊνης που έκανε «ντελίβερι» σε […] The post Θέμης Αδαμαντίδης: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θέμης Αδαμαντίδης: Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου, δεν έχω σχέση με αυτά που λένε

Δικογραφία έχει σχηματιστεί για τον γνωστό λαϊκό τραγουδιστή, Θέμη Αδαμαντίδη, καθώς φέρεται να εμπλέκεται – ως πελάτης – στο κύκλωμα διακίνησης ναρκωτικών που έκανε «ντελίβερι» σε σπίτια και νυχτερινά κέντρα και εξαρθρώθηκε από την αστυνομία. Ο τραγουδιστής μίλησε στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του STAR ξεκαθαρίζοντας πως δεν έχει σχέση με αυτά που ακούγονται, συμπληρώνοντας: «Είναι αλλόκοτα όλα αυτά που γράφονται και αδιακρισία μεγάλη. Έχω δώσει εντολή στον δικηγόρο μου, στον Α. Κούγια και θα κάνει αγωγές σε όσους έχουν εμπλέξει το όνομά μου στο θέμα αυτό». «Θα δουν αγωγές αυτή τη φορά γιατί τους έχω αφήσει πολλές φορές και δεν έχω ασχοληθεί, αλλά τελικά κάνουν το παν, με οποιονδήποτε τρό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θέμης Αδαμαντίδης για κύκλωμα διακίνησης ναρκωτικών: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή»

Τέσσερα άτομα συνελήφθησαν το βράδυ της 27ης Δεκεμβρίου για διακίνηση ναρκωτικών στην Αθήνα. Τις τελευταίες ώρες το όνομα του Θέμη Αδαμαντίδη ενεπλάκη στην υπόθεση, αφού οι πρώτες πληροφορίες ήθελαν τον έναν από τους τέσσερις συλληφθέντες να είναι κουμπάρος του τραγουδιστή. Από τον περασμένο Σεπτέμβριο, η εγκληματική οργάνωση είχε κάνει 750 παραδώσεις ναρκωτικών με το κέρδος […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή»

Για ακόμη μια φορά ο Θέμης Αδαμαντίδης βρίσκεται στο επίκεντρο αρνητικής δημοσιότητας με αφορμή την εξάρθρωση οργανωμένου κυκλώματος διακίνησης κοκαΐνης που έκανε «ντελίβερι» σε σπίτια και νυχτερινά κέντρα. Για ακόμη μια φορά ο Θέμης Αδαμαντίδης βρίσκεται στο επίκεντρο αρνητικής δημοσιότητας με αφορμή την εξάρθρωση οργανωμένου κυκλώματος διακίνησης κοκαΐνης που έκανε «ντελίβερι» σε σπίτια και νυχτερινά κέντρα. Σύμφωνα με αστυνομικές πηγές, από τον περασμένο Σεπτέμβριο, η εγκληματική οργάνωση είχε κάνει 750 παραδώσεις ναρκωτικών με το κέρδος της να υπερβαίνει τις 70.000 ευρώ. Μέσα από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή»

Τέσσερα άτομα συνελήφθησαν το βράδυ της 27ης Δεκεμβρίου για διακίνηση ναρκωτικών στην Αθήνα. Τις τελευταίες ώρες To άρθρο Θέμης Αδαμαντίδης: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου – Είναι αλλόκοτα όλα αυτά που γράφονται

«Τελικά κάνουν το παν, με οποιονδήποτε τρόπο για να βγάλουν λεφτά και να κονομήσουν σε βάρος μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Θέμης Αδαμαντίδης για κύκλωμα διακίνησης ναρκωτικών: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή»

Τέσσερα άτομα συνελήφθησαν το βράδυ της 27ης Δεκεμβρίου για διακίνηση ναρκωτικών στην Αθήνα. Τις τελευταίες ώρες το όνομα του Θέμη Αδαμαντίδη ενεπλάκη στην υπόθεση, αφού οι πρώτες πληροφορίες ήθελαν τον έναν από τους τέσσερις συλληφθέντες να είναι κουμπάρος του τραγουδιστή. Από τον περασμένο Σεπτέμβριο, η εγκληματική οργάνωση είχε κάνει 750 παραδώσεις ναρκωτικών με το κέρδος […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή»

Ο Θέμης Αδαμαντίδης, ο οποίος φέρεται να εμπλέκεται στο κύκλωμα ναρκωτικών, μίλησε στο δελτίο ειδήσεων του Star και τη δημοσιογράφο Άννα Σταματιάδου αρνήθηκε τα πάντα. Συγκεκριμένα δήλωσε: «Είναι αλλόκοτα όλα αυτά και αδιακρισία μεγάλη. Έχω δώσει εντολή στον δικηγόρο μου, στον Κούγια και θα στραφεί και θα κάνει αγωγές σε όσους έχουν χειριστεί έτσι αυτό […] The post Θέμης Αδαμαντίδης: «Ευτυχώς που έχει φύγει η μανούλα μου από τη ζωή» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»