Υποψήφιος βουλευτής θα είναι ο Βασίλειος Κωστέτσος - «Θέλω να κάνω πράγματα για τον τόπο μου»

11:56 - 03/01/2023

Δεν ξέρουμε αν ο Βασίλειος Κωστέτσος θυμήθηκε εκείνη την ατάκα που λέει ότι οι πολιτικοί κόβουν και ράβουν, αλλά ξέρουμε ότι ο γνωστός μόδιστρος θέλει να είναι υποψήφιος βουλευτής στις εθνικές εκλογές. Ο Βασίλειος Κωστέτσος αφήνει στην άκρη βελόνες, ψαλίδια, υφάσματα, κοψίματα και ραψίματα και ετοιμάζεται να κατέβει υποψήφιος στις βουλευτικές εκλογές. Ο γνωστός μόδιστρος ... Περισσότερα To άρθρο Υποψήφιος βουλευτής θα είναι ο Βασίλειος Κωστέτσος - «Θέλω να κάνω πράγματα για τον τόπο μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκλογές 2023: Υποψήφιος βουλευτής ο Κωστέτσος – «Θέλω να κάνω πράγματα για τον τόπο μου»

«Δεν κατεβαίνω για τα λεφτά»

Διαβάστε το στο in.gr

Εκλογές 2023: Υποψήφιος βουλευτής ο Κωστέτσος – «Θέλω να κάνω πράγματα για τον τόπο μου, δεν κατεβαίνω για τα λεφτά» [βίντεο]

Εκλογές 2023: Ετοιμάζω το να ενταχθώ στην πολιτική» δήλωσε ο Βασίλειος Κωστέτσος, καθώς νιώθει «πιο ώριμος από ποτέ» για να γίνει αυτό. «Έχω βγάλει στην ζωή μου και την καριέρα μου τα λεφτά που ήθελα, οπότε δεν βλέπω την πολιτική, όπως την βλέπουν αρκετοί άλλοι» δήλωσε χαρακτηριστικά και είναι έτοιμος για τις ερχόμενες εκλογές. «Θέλω […] Το άρθρο Εκλογές 2023: Υποψήφιος βουλευτής ο Κωστέτσος – «Θέλω να κάνω πράγματα για τον τόπο μου, δεν κατεβαίνω για τα λεφτά» [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Υποψήφιος βουλευτής στις εκλογές ο Βασίλειος Κωστέτσος! «Θέλω να κάνω πράγματα για τον τόπο μου»

Δεν ξέρουμε αν ο Βασίλειος Κωστέτσος θυμήθηκε εκείνη την ατάκα που λέει ότι οι πολιτικοί κόβουν και ράβουν, αλλά ξέρουμε ότι ο γνωστός μόδιστρος θέλει να είναι υποψήφιος βουλευτής στις εθνικές εκλογές. Ο Βασίλειος Κωστέτσος αφήνει στην άκρη βελόνες, ψαλίδια, υφάσματα, κοψίματα και ραψίματα και ετοιμάζεται να κατέβει υποψήφιος στις βουλευτικές εκλογές. Ο γνωστός μόδιστρος […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι