Ελένη Καστάνη: «Όλοι οι άντρες μου ήταν κούκλοι και δεν μου άξιζαν»

13:50 - 04/01/2023

Η Ελένη Καστάνη μίλησε στο Πρωινό μας και στον Αρτ για τις συνεργασίες της και την προσωπική της ζωή. «Για […] The post Ελένη Καστάνη: «Όλοι οι άντρες μου ήταν κούκλοι και δεν μου άξιζαν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η εξομολόγηση της Ελένης Καστάνη: «Όλοι οι άντρες μου ήταν κούκλοι και δεν μου άξιζαν»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πρωινό μας» παραχώρησε η Ελένη Καστάνη, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην προσωπική της ζωή. Αρχικά η Ελένη Καστάνη δήλωσε: «Για τους άνδρες μου ήταν όλοι κούκλοι και δεν μου άξιζαν τόσο κούκλοι. Και στο Safe Sex τον πιο όμορφο έπαιρνα. Δεν ξέρω και στη ζωή. Κι ο άντρας μου ήταν πολύ […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελένη Καστάνη: «Όλοι οι άντρες μου ήταν κούκλοι και δεν μου άξιζαν -Ο Φιλιππίδης μου φερόταν καταπληκτικά»

«Οι άνδρες μου ήταν όλοι κούκλοι και δεν μου αξίζαν τόσο κούκλοι», είπε μεταξύ σοβαρού και αστείου σε συνέντευξή της η Ελένη Καστάνη. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» του ΣΚΑΪ και αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή και τις συνεργασίες της σε θέατρο και κινηματογράφο. Σε αναφορά του δημοσιογράφου για μια […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ελένη Καστάνη: “Όλοι οι άντρες μου ήταν κούκλοι και δεν μου άξιζαν”

Η Ελένη Καστάνη μίλησε στην κάμερα της εκπομπής “Πρωινό μας” για την προσωπική της ζωή και τις συνεργασίες της. Η γνωστή ηθοποιός ανέφερε ότι όσοι άντρες πέρασαν από τη ζωή της ήταν τόσο κούκλοι που δεν της άξιζαν. “Για τους άνδρες μου ήταν όλοι κούκλοι και δεν μου άξιζαν τόσο κούκλοι. Και στο Safe Sex τον πιο […] The post Ελένη Καστάνη: “Όλοι οι άντρες μου ήταν κούκλοι και δεν μου άξιζαν” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ελένη Καστάνη: "Όλοι οι άντρες μου ήταν κούκλοι και δεν μου άξιζαν"

"Κι ο άντρας μου ήταν πολύ ωραίος και γενικά έχω περάσει σαν πολύ ωραία γυναίκα χωρίς να είμαι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»