Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο και μου δημιούργησε σηπτικό σοκ»

14:30 - 04/01/2023

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μίλησε στο Breakfast@star και στην Αναστασία Ζάρκα για την περιπέτεια υγείας του και τη μαγειρική. «Πέρασα πολύ […] The post Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο και μου δημιούργησε σηπτικό σοκ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί»

«Η πίεση έπεσε πάρα πολύ χαμηλά και με οδήγησαν αμέσως στην εντατική» συμπλήρωσε ο σεφ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε σηπτικό σοκ»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μίλησε σήμερα (04.01.2023) στην εκπομπή «Breakfast @Star» και αναφέρθηκε στην δυσκολία που πέρασε με την υγεία του και που παραλίγο να του στοιχίσει την ζωή του. «Πέρασα πολύ δύσκολη περίπτωση. Άρπαξα ένα μικρόβιο, το οποίο με ταλαιπώρησε πολύ, αλλά τώρα είμαι μάχιμος. Μου δημιούργησε ένα σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι ... Περισσότερα To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε σηπτικό σοκ» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο και μου δημιούργησε σηπτικό σοκ»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μιλώντας στην εκπομπή «Breakfast @Star», αναφέρθηκε στην πρόσφατη περιπέτεια που είχε με την υγεία του...

Διαβάστε το στο Zougla

Ηλίας Μαμαλάκης: Άρπαξα ένα μικρόβιο και μου δημιούργησε σηπτικό σοκ – Με οδήγησαν αμέσως στην εντατική

Ο Ηλίας Μαμαλάκης παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα του «Breakfast@star» και προχώρησε σε μια εξομολόγηση για την πρόσφατη περιπέτεια υγείας του αλλά και τη μεγάλη του αγάπη, τη μαγειρική. «Πέρασα πολύ δύσκολη περίπτωση. Άρπαξα ένα μικρόβιο, το οποίο με ταλαιπώρησε πολύ, αλλά τώρα είμαι μάχιμος. Μου δημιούργησε ένα σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί. Η πίεση έπεσε πάρα πολύ χαμηλά και με οδήγησαν αμέσως στην εντατική. Αυτό με έσωσε. Αν δεν με πήγαιναν στα επείγοντα, πιθανόν να μην ζούσα τώρα» εξομολογήθηκε ο Ηλίας Μαμαλάκης. «Συμπλέουμε και λατρεύει τα εγγόνια της και τα εγγόνια μου. Εγώ είμαι λίγο πιο απομακρυσμένος, είναι στη φάση που είναι μωράκια. Ιδιαίτερα με τον μικρό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, και μου δημιούργησε ένα σηπτικό σοκ»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μιλώντας στην εκπομπή «Breakfast @Star», αναφέρθηκε στην πρόσφατη περιπέτεια που είχε με την υγεία του που παραλίγο να του στοιχίσει τη ζωή. «Πέρασα πολύ δύσκολη περίπτωση. Άρπαξα ένα μικρόβιο, το οποίο με ταλαιπώρησε πολύ, αλλά τώρα είμαι μάχιμος. Μου δημιούργησε ένα σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί. Η πίεση έπεσε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο που μου δημιούργησε σηπτικό σοκ»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης μίλησε στο Breakfast@star και στην Αναστασία Ζάρκα για την περιπέτεια υγείας του και τη μαγειρική.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης, μίλησε στο «Breakfast@star» μετά τη σοβαρή περιπέτεια της υγείας του, εξηγώντας τι ακριβώς ήταν αυτό που τον οδήγησε στην εντατική.Ο Ηλίας Μαμαλάκης, μίλησε στο «Breakfast@star» μετά τη σοβαρή περιπέτεια της υγείας του, εξηγώντας τι ακριβώς ήταν αυτό που τον οδήγησε στην εντατική.Ο γνωστός σεφ στις 15 Νοεμβρίου, νοσηλεύτηκε σε νοσοκομείο της Κύπρου και μάλιστα εισήχθη στη MEΘ. Όπως έγινε γνωστό έπαθε μία τροφική δηλητηρίαση, η οποία του προκάλεσε έντονα συμπτώματα. Μιλώντας σήμερα, στην πρωινή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε ένα σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί»

Για την πρόσφατη περιπέτεια που είχε με την υγεία του που παραλίγο να του στοιχίσει τη To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε ένα σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: "Άρπαξα ένα μικρόβιο και μου δημιούργησε σηπτικό σοκ"

"Αν δεν με πήγαιναν στα επείγοντα, πιθανόν να μην ζούσα τώρα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης, μίλησε στο «Breakfast@star» μετά τη σοβαρή περιπέτεια της υγείας του, εξηγώντας τι ακριβώς ήταν αυτό που τον οδήγησε στην εντατική. Ο Ηλίας Μαμαλάκης βάζει στη «θέση» της την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου: «Από την στιγμή που δημοσιοποιείς την συνταγή ανήκει σε όλους» Ο γνωστός σεφ στις 15 Νοεμβρίου, νοσηλεύτηκε σε νοσοκομείο της Κύπρου και […] The post Μαμαλάκης: «Άρπαξα ένα μικρόβιο, μου δημιούργησε σηπτικό σοκ και σταμάτησαν να δουλεύουν οι νεφροί» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»