Ιλένια Ουίλιαμς: «Όταν μας έδωσαν χρονικό περιθώριο για τον πατέρα μου, παραιτήθηκα από τη δουλειά»

12:08 - 05/01/2023

Η Ιλένια Ουίλιαμς βρέθηκε στο Πρωινό μας την Πέμπτη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην πρόσφατη απώλεια του πατέρα της. […] The post Ιλένια Ουίλιαμς: «Όταν μας έδωσαν χρονικό περιθώριο για τον πατέρα μου, παραιτήθηκα από τη δουλειά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιλένια Ουίλιαμς: «Όταν έδωσαν χρονικό περιθώριο στον πατέρα μου, παραιτήθηκα από τη δουλειά»

«Βάλσαμο στην ψυχή ήταν ότι του είπα τα πάντα» δήλωσε η τραγουδίστρια - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Παραιτήθηκα από τη δουλειά μου όταν έδωσαν χρονικό περιθώριο στον πατέρα μου

«Βάλσαμο στην ψυχή ήταν ότι είπα τα πάντα στον μπαμπά μου, συζητήσαμε τα πάντα», ανέφερε μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ιλένια Ουίλιαμς για τον θάνατο του πατέρα της: «Παραιτήθηκα από το κανάλι»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό μας» ήταν η Ιλένια Ουίλιαμς, η οποία αναφέρθηκε στην απώλεια του πατέρα της, Ρόμπερτ Ουίλιαμς, στην ψυχοθεραπεία...

Διαβάστε το στο Zougla

Ιλένια Ουίλιαμς για τον θάνατό του πατέρα της: «Παραιτήθηκα από το κανάλι»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό μας» ήταν η Ιλένια Ουίλιαμς, η οποία αναφέρθηκε στην απώλεια του πατέρα της, Ρόμπερτ Ουίλιαμς, στην ψυχοθεραπεία, αλλά και στην προσωπική της ζωή. «Όταν έμαθα ότι τα πράγματα με τον μπαμπά μου δυσκολεύουν θέλησα να περάσω περισσότερο χρόνο με τους δικούς μου. Είχα και την επιλογή, με στήριξε και το κανάλι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: «Όταν μας έδωσαν χρονικό περιθώριο για τον πατέρα μου, παραιτήθηκα από τη δουλειά»

Η Ιλένια Ουίλιαμς βρέθηκε σήμερα στο «Πρωινό μας» και μέσα σε άλλα αναφέρθηκε και στην πρόσφατη απώλεια του πατέρα της.Η Ιλένια Ουίλιαμς βρέθηκε σήμερα στο «Πρωινό μας» και μέσα σε άλλα αναφέρθηκε και στην πρόσφατη απώλεια του πατέρα της.«Όταν φτάσαμε σε ένα σημείο που μας έδωσαν ένα χρονικό περιθώριο, παραιτήθηκα από τη δουλειά. Σταμάτησα ό,τι έκανα εκείνη την περίοδο, είχα την επιλογή να το κάνω και χαίρομαι που το έκανα. Ωστόσο, το καλοκαίρι πήγα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: «Παραιτήθηκα από το κανάλι, όταν έδωσαν χρονικό περιθώριο στον πατέρα μου»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό μας» βρέθηκε η Ιλένια Ουίλιαμς την Πέμπτη 5/1. Η νεαρή παρουσιάστρια και To άρθρο Ιλένια Ουίλιαμς: «Παραιτήθηκα από το κανάλι, όταν έδωσαν χρονικό περιθώριο στον πατέρα μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: "Όταν μας έδωσαν χρονικό περιθώριο για τον πατέρα μου, παραιτήθηκα από τη δουλειά"

"Βάλσαμο στην ψυχή ήταν ότι είπα τα πάντα στον μπαμπά μου, συζητήσαμε τα πάντα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: «Όταν μας έδωσαν χρονικό περιθώριο για τον πατέρα μου παραιτήθηκα από τη δουλειά»

Η Ιλένια Ουίλιας μίλησε για την απώλεια του πατέρα της, Ρόμπερτ Ουίλιαμς, και τις πρώτες γιορτές χωρίς αυτόν. Η ίδια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό μας» και εξομολογήθηκε: «Οι φετινές γιορτές ήταν πολύ δύσκολες και περίεργες αλλά ευτυχώς είχα τη δουλειά και ξεχνιόμουν εκεί πέρα. Δεν μπορείς να μην σκέφτεσαι, προσπάθησα να μην το νιώσω […] The post Ιλένια Ουίλιαμς: «Όταν μας έδωσαν χρονικό περιθώριο για τον πατέρα μου παραιτήθηκα από τη δουλειά» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;