Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά στον Σταύρο Βαρθαλίτη – «Λέει ό,τι του κατέβει στο κεφάλι»

13:16 - 05/01/2023

Για τις πρόσφατες δηλώσεις που έκανε ο Σταύρος Βαρθαλίτης στο Breakfast@star σε σχέση με την παρουσία που είχε η Κατερίνα […] The post Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά στον Σταύρο Βαρθαλίτη – «Λέει ό,τι του κατέβει στο κεφάλι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Kατερίνα Καινούργιου για Σταύρο Βαρθαλίτη: «Βγαίνει ο καθένας χωρίς να ξέρει και λέει ό,τι του κατέβει στο κεφάλι»

«Εκτίθεται ο Βαρθαλίτης» συμπλήρωσε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Κατερίνα Καινούργιου απάντησε στον Σταύρο Βαρθαλίτη: «Βγαίνει ο καθένας και λέει ό,τι του κατέβει στο κεφάλι»

Στα όσα είπε ο Σταύρος Βαρθαλίτης για την συνεργασία της Κατερίνας Λένη με την Κατερίνα Καινούργιου στην εκπομπή Super Κατερίνα θέλησε να απαντήσει η παρουσιάστρια του Alpha. Συγκεκριμένα, ο Σταύρος Βαρθαλίτης, στο Breakfast@Star, με αφορμή τη στήλη μαγειρικής που είχε η Κατερίνα Λένη στην εκπομπή «Super Κατερίνα» είχε σχολιάσει τα εξής: «Επειδή έχω κάποια σχέση με την Κατερίνα, μιλάμε αραιά και που, έχουμε κρατήσει επαφές από το παιχνίδι, νομίζω ότι δεν ήταν μια χαρούμενη συνεργασία για την ίδια. Για την άλλη πλευρά της εκπομπής δεν ξέρω. Δεν ήταν χαρούμενη και γι’ αυτό το λόγο απομακρύνθηκε. Εκείνη επέλεξε ότι μέχρι εδώ είναι. Έφυγε γιατί δεν ήταν χαρούμενη καθόλου. Δεν ήταν στο περιβάλ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Απαντάει στον Σταύρο Βαρθαλίτη – «Βγαίνει ο καθένας και λέει ό,τι του κατέβει»

Η Κατερίνα Καινούργιου θέλησε το πρωί της Πέμπτης να ξεκαθαρίσει μέσα από την «Super Κατερίνα» τι To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: Απαντάει στον Σταύρο Βαρθαλίτη – «Βγαίνει ο καθένας και λέει ό,τι του κατέβει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Καινούργιου για Βαρθαλίτη: "Λέει ό,τι του κατέβει στο κεφάλι"

"Τι είναι αυτά καλέ;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

H απάντηση της Κατερίνας Καινούργιου στον Σταύρο Βαρθαλίτη: «Εκτίθεται»

Το πρωί της Πέμπτης 5 Ιανουαρίου η Κατερίνα Καινούργιου θέλησε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους με αφορμή τις πρόσφατες δηλώσεις του Σταύρου Βαρθαλίτη. Ο ίδιος μιλώντας στην εκπομπή Breakfast@Star αναφέρθηκε στους λόγους που η Κατερίνα Λένη αποχώρησε από τη «Super Κατερίνα». Συγκεκριμένα δήλωσε: «Επειδή έχω κάποια σχέση με την Κατερίνα (σ.σ. Λένη), μιλάμε […] The post H απάντηση της Κατερίνας Καινούργιου στον Σταύρο Βαρθαλίτη: «Εκτίθεται» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»