Ο ηθοποιός Νόα Σναπ από τα Stranger Things ανακοίνωσε ότι είναι ομοφυλόφιλος

07:54 - 06/01/2023

Αποκάλυψε ότι οι συγγενείς του το γνώριζαν ενώ ο ίδιος αναζητούσε το θάρρος να τους το πει

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο ηθοποιός Νόα Σναπ από το Stranger Things ανακοίνωσε ότι είναι ομοφυλόφιλος

Αποκάλυψε ότι οι συγγενείς του το γνώριζαν την ώρα που εκείνος έψαχνε το θάρρος για να τους το πει

Διαβάστε το στο Gazzetta

Νόα Σναπ από το Stranger Things: «Είμαι ομοφυλόφιλος»

Ο ηθοποιός Νόα Σναπ, ο οποίος είναι γνωστός για τον ρόλο του στην επιτυχημένη σειρά του Netflix, Stranger Things με ένα βίντεο στο tik tok ανακοίνωσε ότι είναι ομοφυλόφιλος. Όπως εξομολογήθηκε, μάλιστα, οι δικοί του άνθρωποι είχαν αντιληφθεί τον σεξουαλικό προσανατολισμό του όσο εκείνος αναζητούσε το κουράγιο για να κάνει την αποκάλυψή του. «Όταν τελικά […] Το άρθρο Νόα Σναπ από το Stranger Things: «Είμαι ομοφυλόφιλος» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Νόα Σναπ: Ο πρωταγωνιστής του Stranger Things αποκάλυψε ότι είναι γκέι

Κρυβόμουν στη ντουλάπα για 18 χρόνια είπε ο νεαρός πρωταγωνιστής της σειράς “Stranger Things” Ο ηθοποιός Νόα Σναπ, ο οποίος έγινε πασίγνωστος για τον ρόλο του στη δημοφιλή σειρά του Netflix “Stranger Things”, μέσω ενός βίντεο που ανέβασε στο TikTok, ανακοίνωσε ότι είναι ομοφυλόφιλος. Νόα Σναπ: Όταν είπα στους δικούς μου ότι είμαι ομοφυλόφιλος, μου […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ο ηθοποιός Νόα Σναπ από το Stranger Things ανακοίνωσε ότι είναι ομοφυλόφιλος

Σε μια σοβαρή προσωπική εξομολόγηση προχώρησε με βίντεο που ανήρτησε στο TikTok ο ηθοποιός Νόα Σναπ, ο οποίος είναι γνωστός για τον ρόλο του στην επιτυχημένη σειρά του Netflix, Stranger Things. Με ένα βίντεο διάρκειας μόλις 8 δευτερολεπτών που έχει ήδη συγκεντρώσει εκατομμύρια views ο 18χρονος ηθοποιός ανακοίνωσε ότι είναι ομοφυλόφιλος. Όπως εξομολογήθηκε, μάλιστα, οι δικοί του άνθρωποι […] The post Ο ηθοποιός Νόα Σναπ από το Stranger Things ανακοίνωσε ότι είναι ομοφυλόφιλος appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων