Έφη Θώδη: «Δεν πέρασα καλά στα προσωπικά μου, έφαγα μπουνιές και κλωτσιές»

12:58 - 06/01/2023

Η Έφη Θώδη μίλησε στην Super Κατερίνα για τα σχόλια που έχει ακούσει σε σχέση με την δουλειά της και […] The post Έφη Θώδη: «Δεν πέρασα καλά στα προσωπικά μου, έφαγα μπουνιές και κλωτσιές» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έφη Θώδη: «Δεν ήμουν τυχερή στα προσωπικά μου, έφαγα μπουνιές και κλωτσιές»

«Έκανα υπομονή, αλλά δεν άλλαζαν, μετά τους έδιωξα» πρόσθεσε η τραγουδίστρια - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έφη Θώδη: «Δεν πέρασα καλά στα προσωπικά μου, έφαγα μπουνιές και κλωτσιές»

Η Έφη Θώδη έδωσε συνέντευξη στην «Super Κατερίνα» και αναφέρθηκε στα σχόλια που έχει ακούσει σε σχέση με τη δουλειά της...

Διαβάστε το στο Zougla

Έφη Θώδη Συγκλονίζει με το θρίλερ που βίωσε – «Έφαγα μπουνιές και κλωτσιές…»

Δείτε τι εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο in.gr

Έφη Θώδη: «Δεν πέρασα καλά στα προσωπικά μου, έφαγα μπουνιές»

Τις τελευταίες ημέρες το όνομα της Έφη Θώδη σχολιάστηκε πολύ έντονα, μετά από δημοσίευμα που έλεγε πως στο ταξίδι της…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έφη Θώδη: «Δεν πέρασα καλά στα προσωπικά μου, έφαγα μπουνιές και κλωτσιές»

Η Έφη Θώδη έδωσε συνέντευξη στην Super Κατερίνα και αναφέρθηκε στα σχόλια που έχει ακούσει σε σχέση με την δουλειά της και τις κακοποιητικές σχέσεις που είχε στο παρελθόν. «Μου γράφουν μερικοί στο Instagram ότι είσαι τελείως για τα πανηγύρια. Μα είναι μεγάλη ευλογία να πας στα πανηγύρια. Δεν πάει όποιος κι όποιος. Όταν ανεβαίνω […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έφη Θώδη: Σούσουρο στον αέρα εκπομπής – Κατήγγειλε κακοποίηση, «έφαγα μπουνιές και κλωτσιές» [βίντεο]

Έφη Θώδη: Η Έφη Θώδη απάντησε σε όσους της λένε ότι είναι «τελείως για τα πανηγύρια» μέσα από συνέντευξη που έδωσε, ενώ αναφέρθηκε και στην προσωπική της ζωή, τονίζοντας ότι στάθηκε άτυχη σχετικά με τους συντρόφους που είχε στο πλευρό της. Έφη Θώδη: Τι είπε στην Κατερίνα Καινούργιου Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» […] Το άρθρο Έφη Θώδη: Σούσουρο στον αέρα εκπομπής – Κατήγγειλε κακοποίηση, «έφαγα μπουνιές και κλωτσιές» [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Έφη Θώδη: Συγκλονίζει με την αποκάλυψη της – «Έφαγα μπουνιές και κλωτσιές…»

Στα δημοσίευμα που έλεγαν πως στο ταξίδι της στον Καναδά για συναυλία, την έπιασε αμόκ και φώναζε αλλά έκαιγε και πράγματα, ενώ δημιούργησε πρόβλημα και στο αεροδρόμιο, αναφέρθηκε η Έφη Θώδη σε συνεντευξή της στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου.Στα δημοσίευμα που έλεγαν πως στο ταξίδι της στον Καναδά για συναυλία, την έπιασε αμόκ και φώναζε αλλά έκαιγε και πράγματα, ενώ δημιούργησε πρόβλημα και στο αεροδρόμιο, αναφέρθηκε η Έφη Θώδη σε συνεντευξή της στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου.Σήμερα, Παρασκευή, η Έφη Θώδη μίλησε για πρώτη φορά μετά το εν λόγω περιστατικό, ενώ αναφέρθηκε στην […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έφη Θώδη: «Έχω φάει μπουνιές και κλωτσιές»

Η Έφη Θώδη μίλησε για πρώτη φορά μετά το περιστατικό που φέρεται να συνέβη στον Καναδά και σχολιάστηκε έντονα. Μεταξύ άλλων, η τραγουδίστρια, αναφέρθηκε στην κόντρα της με την Χαρά Βέρρα, ενώ αποκάλυψε ένα περιστατικό με φανατικό θαυμαστή της. «Μου γράφουν μερικοί στο Instagram ότι είσαι τελείως για τα πανηγύρια. Μα είναι μεγάλη ευλογία να […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Έφη Θώδη: "Δεν πέρασα καλά στα προσωπικά μου, έφαγα μπουνιές και κλωτσιές"

"Έκανα υπομονή μήπως αλλάξει, αλλά δεν άλλαζαν"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»