Θεοφάνεια 2023: Ο Γιώργος Μανίκας βούτηξε και έπιασε τον σταυρό – Το συγκινητικό μήνυμα για τον παππού του

13:08 - 06/01/2023

Για ακόμα μία χρονιά βούτηξε στα παγωμένα νερά ο Γιώργος Μανίκας, προκειμένου να πιάσει τον σταυρό To άρθρο Θεοφάνεια 2023: Ο Γιώργος Μανίκας βούτηξε και έπιασε τον σταυρό – Το συγκινητικό μήνυμα για τον παππού του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεοφάνεια 2023-Φθιώτιδα: Βούτηξε να πιάσει τον σταυρό και τραυματίστηκε σοβαρά

Θεοφάνεια 2023: Δυστυχώς από τα φετινά Θεοφάνεια στη Φθιώτιδα δεν έλειψαν τα ατυχήματα και μάλιστα στη Σκάλα Θεολόγου στη Μαλεσίνα, είχαμε το σοβαρό τραυματισμό 22χρονου που βούτηξε για το Σταυρό. Ο νεαρός που έχει καταγωγή από τη Μαλεσίνα και διαμένει στην Αττική, θέλησε κι εκείνος να βουτήξει από την προβλήτα που βρίσκεται στην παραλία σε […] Το άρθρο Θεοφάνεια 2023-Φθιώτιδα: Βούτηξε να πιάσει τον σταυρό και τραυματίστηκε σοβαρά εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»