Παυλίνα Βουλγαράκη: Τη δάγκωσε ο σκύλος της- ΒΙΝΤΕΟ

17:22 - 06/01/2023

Η Παυλίνα Βουλγαράκη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν», ωστόσο εμφανίστηκε στο πλατό με δεμένο το χέρι.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παυλίνα Βουλγαράκη: «Με δάγκωσε το σκυλάκι μου»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» ήταν σήμερα (06.01.2023) η Παυλίνα Βουλγαράκη. Το δεμένο χέρι της τράβηξε τα βλέμματα των παρουσιαστών, που τη ρώτησαν αν μπήκε… καλά η χρονιά. «Ξεκίνησε περίεργα η χρονιά. Το έπαθα τελευταία μέρα του χρόνου, στις 31. Δυστυχώς με δάγκωσε το σκυλάκι μου και είναι μια πολύ στενάχωρη ιστορία, ... Περισσότερα To άρθρο Παυλίνα Βουλγαράκη: «Με δάγκωσε το σκυλάκι μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Παυλίνα Βουλγαράκη: Ατύχημα για την τραγουδίστρια

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν»

Διαβάστε το στο Zougla

Παυλίνα Βουλγαράκη: Ατύχημα για την τραγουδίστρια

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» η Παυλίνα Βουλγαράκη, η οποία εμφανίστηκε στο πλατό με δεμένο το χέρι της, αποκαλύπτοντας στον Φώτη Σεργουλόπουλο και στη Τζένη Μελιτά τι της συνέβη πριν τον ερχομό του νέου έτους. «Η χρονιά μου ξεκίνησε λίγο περίεργα. Το έπαθα τελευταία μέρα του χρόνου. Δυστυχώς με δάγκωσε το σκυλάκι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ατύχημα για την Παυλίνα Βουλγαράκη – Τη δάγκωσε ο σκύλος της

Η Παυλίνα Βουλγαράκη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν», ωστόσο εμφανίστηκε στο πλατό με δεμένο το χέρι. Η τραγουδίστρια αποκάλυψε πως έπαθε ένα ατύχημα την τελευταία ημέρα του χρόνου, όταν τη δάγκωσε ο σκύλος της. «Η χρονιά μου ξεκίνησε λίγο περίεργα. Το έπαθα τελευταία μέρα του χρόνου. Δυστυχώς με δάγκωσε το σκυλάκι […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα

Το πέρασμα της Ολυμπιακής Φλόγας από την Γέφυρα Ρίου- Αντιρρίου