Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Αντιληφθήκαμε την σεξουαλικότητα της αδελφής μου πριν το coming out»

17:28 - 07/01/2023

Την Αλεξάνδρα Ταβουλάρη συνάντησε η Τζένη Θεωνά, το απόγευμα του Σαββάτου, στην εκπομπή Μαμα-δες της ΕΡΤ2. Η γοητευτική ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ […] The post Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Αντιληφθήκαμε την σεξουαλικότητα της αδελφής μου πριν το coming out» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Είχαμε αντιληφθεί τη διαφορετική σεξουαλικότητα της αδελφής μου»

«Ήταν ευχάριστο που αποφάσισε να το εκμυστηρευτεί σε εμάς πρώτα» συμπλήρωσε η ηθοποιός - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: Είχαμε καταλάβει τη διαφορετική σεξουαλικότητα της αδερφής μου

Η γνωστή ηθοποίος που φέτος συμμετέχει στα «Νούμερα» του Φοίβου Δεληβοριά μίλησε για τον ρόλο της μητρότητας αλλά και τη σχέση με την αδερφή της, που έχουν 7 χρόνια διαφορά ηλικίας.

Διαβάστε το στο in.gr

Α. Ταβουλάρη: «Είχαμε καταλάβει τη διαφορετική σεξουαλικότητα της αδερφής μου»

Καλεσμένη στις «Μαμάδες» ήταν η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη και μίλησε για τη μητρότητα, τον γάμο της  και το coming out της αδερφής της πριν από χρόνια.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Αντιληφθήκαμε την σεξουαλικότητα της αδελφής μου πριν το coming out»

H Τζένη Θεωνά, το απόγευμα του Σαββάτου, συνάντησε την Αλεξάνδρα Ταβουλάρη στην εκπομπή Μαμα-δες της ΕΡΤ2. Η γοητευτική ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στη σχέση με την αγαπημένη της αδελφή της και την διάθεση να εξομολογηθεί τον σεξουαλικό της προσανατολισμό στην οικογένεια της.H Τζένη Θεωνά, το απόγευμα του Σαββάτου, συνάντησε την Αλεξάνδρα Ταβουλάρη στην εκπομπή Μαμα-δες της ΕΡΤ2. Η γοητευτική ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στη σχέση με την αγαπημένη της αδελφή της και την διάθεση να εξομολογηθεί τον σεξουαλικό της προσανατολισμό στην οικογένεια της.Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «με την αδελφή μου έχουμε μεγάλη διαφορά ηλικίας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»