Σταύρος Βαρθαλίτης για Καινούργιου – Λένη: «Ξέρουν τι έγινε, ας τα βρουν μεταξύ τους»

15:16 - 08/01/2023

Στην εκπομπή «Γεια σου» και τον Ισίδωρο Φίκαρη μίλησε ο Σταύρος Βαρθαλίτης. Ο μάγειρας και νικητής του MasterChef απάντησε και […] The post Σταύρος Βαρθαλίτης για Καινούργιου – Λένη: «Ξέρουν τι έγινε, ας τα βρουν μεταξύ τους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Βαρθαλίτης: Ξέρουν τι έγινε στη συνεργασία, ας τα βρουν μεταξύ του

Όσα είπε ο Σταύρος Βαρθαλίτης για το επαγγελματικό διαζύγιο της Κατερίνας Καινούργιου και της Κατερίνας Λένη. Σε όσα είπε από τον αέρα της πρωινής της εκπομπής η Κατερίνα Καινούργιου κλήθηκε να απαντήσει ο Σταύρος Βαρθαλίτης μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Γεια σου» και τον δημοσιογράφο Ισίδωρο Φίκαρη στον ΣΚΑΪ. «Ξέρουν, και η μία Κατερίνα και η ... Περισσότερα To άρθρο Σταύρος Βαρθαλίτης: Ξέρουν τι έγινε στη συνεργασία, ας τα βρουν μεταξύ του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βαρθαλίτης για Καινούργιου και Λένη: Ξέρουν τι έγινε, ας τα βρουν μεταξύ τους

Στην εκπομπή του ΣΚΑΪ « Γεια σου» μίλησε ο Σταύρος Βαρθαλίτης αναφορικά με τα λεγόμενά του για τη σχέση της Κατερίνας Καινούργιου με την Κατερίνα Λένη. «Ξέρουν, και η μία Κατερίνα και η άλλη Κατερίνα, τι έγινε, ας τα βρουν μεταξύ τους. Δεν ξέρω ακριβώς τι έγινε. Ήξερα απλά ότι κάποια πράγματα δεν άρεσαν στον έναν, άλλα πράγματα δεν άρεσαν στον άλλον. Ας κάνουν ότι είναι καλύτερο και για τις δύο μεριές. Σε μια συνεργασία, είτε φιλική είτε επαγγελματική, να είναι χαρούμενοι και οι δύο, αυτό είναι το πιο σημαντικό. Αν κάποιος δεν κάνει κάτι καλά και δεν περνάει ο ίδιος καλά, νομίζω ότι αποχωρεί ή τα βρίσκουν αλλιώς», είπε ο Σταύρος Βαρθαλίτης. Ο Σταύρος Βαρθαλίτης είπε στη συνέχεια: «Με την

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σταύρος Βαρθαλίτης: Απαντάει στην Καινούργιου για τη Λένη – «Και η μία και η άλλη ξέρουν τι συνέβη»

Ο Σταύρος Βαρθαλίτης είχε σχολιάσει πριν μερικές εβδομάδες πως η Κατερίνα Λένη δεν είχε περάσει καλά To άρθρο Σταύρος Βαρθαλίτης: Απαντάει στην Καινούργιου για τη Λένη – «Και η μία και η άλλη ξέρουν τι συνέβη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βαρθαλίτης για Καινούργιου - Λένη: "Ξέρουν τι έγινε, ας τα βρουν μεταξύ τους"

"Δική τους η συνεργασία, δικά τους και τα προβλήματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»